Milionová úrodaSportky je tady! Milionová úrodaSportky je tady! Milionová úrodaSportky je tady!

Milionová úroda
Sportky je tady!

Vsaďte plný tiket a jste ve hře o 100 x 1 milion. V každém slosování Sportky zaručeně přibude 5 nových milionářů.

Jak hrát o 100 x 1 milion?

1

Vsaďte si plný tiket Sportky se Šancí online nebo na prodejně 

2

Nemáte ještě herní účet na Sazka.cz? Zaregistrujte se a získejte bonus 220 Kč  

3

Výherce losujeme z čísel sázenky
a online tiketů  

4

Radujte se z výhry! Už víte, co uděláte s milionem?

Co se děje při milionové vánici?

Při milionové vánici sněží miliony. Přesněji 100 × 1 milion. Během 20 slosování vylosujeme vždy 5 výherců 1 000 000 Kč. Celkem během Milionové vánice vyroste v Česku 100 nových milionářů. Vsaďte si plný tiket a staňte se jedním z nich.

Co se děje při milionové vánici?

Často kladené otázky

Pokud Bonus – základní složka Superjackpotu Sportky – přesáhne hodnotu 150 milionů Kč, zůstane v něm 50 milionů Kč a 100 milionů se převede do tzv. Bonusového fondu. Z toho po dobu 20 po sobě jdoucích slosování Sportky losujeme 5 výher ve výši 1 000 000 Kč. Jediná podmínka účasti ve hře „Stokrát milion" je mít podán plný tiket. Milionová vánice nebude mít na běžné výhry ve Sportce žádný vliv a jackpotů se tato hra také nijak nedotkne: pokud je nikdo nevyhraje, porostou; v případě výhry budou vyplaceny jako obvykle. Jediné, co Milionová vánice ovlivní, je jednorázový pokles Bonusu (a tedy Superjackpotu) o 100 milionů.
Zkontrolovat výhru si můžete na internetových stránkách Sazky na stránce Sázky a výsledky Sportky, v mobilní aplikaci. Vaši výhru ověří také na kterémkoli terminálu Sazky. Ti co si vsadili na internetu, uvidí svoji případnou výhru milion na svém účtu.
Účastní se tikety podané online i na prodejním místě, dále i skupinové sázky a na účast nemá vliv, zda sázející použije kartu Sazka klubu. Pokud máte předplatné na více slosování, účastníte se Milionové vánice taky. Jediná podmínka je mít podaný plný tiket s Šancí. Pokud máte další otázky, odpovědi na ně naleznete ZDE.
Milionová vánice odstartovala ve středu 1. 2. 2023 a skončí losováním v pátek 17. 3. 2023.