Losy jako dárek - Pozadí
Úvod

Losy jako dárek

Štístko. K Velikonocům i jen tak pro radost 

Tip na jedinečné přání k Velikonocům? Máme. Že přání k Velikonocům už dávno neposíláte? A není o škoda? Přinášíme vám milý a netradiční tip na velikonoční přání. Vlastnoručně a jednoduše vytvoříte maličkost, která udělá velikou radost – možná až dvousettisícovou.
@tístko. K Velikonocům i jen tak pro radost@
Pro: všechny blízké, kterým chcete udělat radost

Co budete potřebovat: los Štístko, tvrdý papír o velikosti A5, ostré nůžky, tužka, fix (propiska), desetikoruna (bude stačit i koruna), tavná pistole, obálka

Postup: Los položte doprostřed papíru, přesně do středu jeho horního a potom i dolního okraje přiložte desetikorunu. Z každé strany desetikoruny si udělejte nenápadnou tečku na podkladový papír. Los i minci oddělejte a mezi tečkami udělejte vždy půlkruh (můžete si pomoci tak, že obkreslíte minci) – na horním okraji bude půlkruh směřovat dolů, na spodním okraji zase nahoru. Půlkruhy opatrně vystřihněte malými ostrými nůžkami. Do horního půlkruhu či kolečka můžete nakreslit čtyřlístek, srdíčko, iniciály… Do spodního nalepte minci. Přání můžete ozdobit malůvkami i textem. Na závěr do vystřižených půlkruhů zasuňte los.

Tip: Štístko by mohl být i velmi hezkou velikonoční dekorací. Svými malými rozměry decentně ozdobí mech, vzrostlé obilí i květináč. Můžete jich takto po bytě připravit více a na Velikonoce nechat dospělé, ať si své losy najdou. Děti budou hledat dobroty a všichni budou mít veselé Velikonoce.

Štístko

Hlavní výhra
220 000 Kč

Cena losu
20 Kč

Losy
zakoupíte

Na všech prodejních místech Sazky,
na pobočkách České pošty nebo v
trafikách. ZOBRAZIT MAPU

Najdete nás také na
sociálních sítích