Losy jako dárek - Pozadí
Úvod

Losy jako dárek

Originální velikonoční dekorace 

Jaro, čerstvá tráva, Velikonoce, to jsou symboly nového začátku. Vytvořte si doma dekoraci, ze které na vás dýchne přesně tato čerstvá atmosféra plná očekávání. A nezapomeňte ani na (jarní) los. I ten může být díky výhře symbolem něčeho nového.
Originální velikonoční dekorace@
Pro: maminku, kamarádku i pro sebe

Co budete potřebovat: ratanový truhlík, zeminu, semena obilí (ječmen roste nejrychleji), popř. travní semeno či řeřichu), jarní kytičku, jakoukoliv jarní nebo velikonoční dekoraci, losy Štístko, Zlaté vejce a Velikonoční nadílka

Postup: Do truhlíku dejte zeminu, zasejte obilí a zalévejte. Po pár dnech začne obilí růst, přidejte k němu už vzrostlou jarní kytičku (kdo nemá čas na sázení a zalévání, vyryje někde na trávníku kousky zeminy s trávou a naskládá je do truhlíku spolu s kytičkami). Do trávy naaranžujte losy a další jarní dekorace.

Tip: Stejnou dekoraci můžete vytvořit sobě, své nejlepší kamarádce i mamince. Sdílená radost je přece ta největší. Můžete společně sledovat, jak se trávě i kytičkám daří, a dokonce spolu můžete i stírat a přát si navzájem nějakou tu výhru.

Velikonoční nadílka

Hlavní výhra
2 000 000 Kč

Cena losu
150 Kč

Losy
zakoupíte

Na všech prodejních místech Sazky,
na pobočkách České pošty nebo v
trafikách. ZOBRAZIT MAPU

Najdete nás také na
sociálních sítích