Losy jako dárek - Pozadí Losy jako dárek - Popředí
Úvod

Losy jako dárek

Sváteční dekorace plná milionů

Jak se říká, vlastnoručně vyrobený dárek potěší mnohonásobně. A co teprve ten, který obsahuje stírací losy s možností milionových výher? Pokud rádi tvoříte, neváhejte a vyrobte sobě s partnerem, nebo třeba rodičům, tchánům či kamarádům originální vánoční dekoraci. Výroba není úplně jednoduchá, ale radost je zaručená. Bude i milionová?
Sváteční dekorace plná milionů
Pro: sebe a partnera, rodiče, tchyni s tchánem, kamarády
 
Co budete potřebovat: 10 různě dlouhých holých větviček, jutový provázek, přírodní dekorace (jehličnaté větvičky, šišky, jeřabiny, celou skořici), umělé dekorace (hvězdičky, vločky, stromečky, andělíčky), tavnou pistoli, stírací losy Adventní kalendář a Sváteční kalendář (nově k dostání i na rohlik.cz)
 
Postup: Větvičky si naskládejte na zem – nad sebe od nejdelší po nejkratší. Postupně větvičky ovazujte z jedné strany provázkem, vždy cca 2-5 cm od okraje. Nad horní větvičkou nezapomeňte nechat delší provázek, abyste dekoraci mohli pověsit. Jakmile přejdete na ovazování větviček z druhé strany, snažte se, aby byly v rovině. Dekoraci si poté můžete pověsit třeba na dveře, srovnat větvičky a tavnou pistolí na ně přilepit nejrůznější dekorace. Stírací losy na ně připevněte ideálně kolíčky, ať je lze jednoduše sundat a užít si stírání v klidu, např. na pohovce.
 
Tip: Dekoraci můžete doplnit i dalšími vánočními stíracími losy (Zlaté prasátko, Zlatá šupina, Vánoční přání, Vánoční Zlatá rybka), nebo třeba čokoládovými pralinkami. Můžete ji takto vyzdobit hned na začátku, nebo na ni můžete přidávat losy či bonbony v průběhu adventu jako milé překvapení.

Adventní kalendář

Hlavní výhra
1 000 000 Kč

Cena losu
250 Kč

Losy
zakoupíte

Na všech prodejních místech Sazky,
na pobočkách České pošty nebo v
trafikách. ZOBRAZIT MAPU

Najdete nás také na
sociálních sítích