Losy jako dárek - Pozadí Losy jako dárek - Popředí
Úvod

Losy jako dárek

Jmenovka na dárek? Jedině Zlatá šupina.

Co si budeme povídat, stírací los Zlatá šupina už je tradicí, která nesmí chybět na žádném dárku (a vlastně ani na žádném štědrovečerním stole). Dovedete si představit rozbalování dárků bez napínavého i veselého stírání losů? A protože víme, že před Vánoci není moc času, přinášíme tip na rychlé a efektní zabalení dárků.
Jmenovka na dárek? Jedině Zlatá @upina.
Pro: všechny dospělé

Co budete potřebovat: jednoduchý vánoční balicí papír, jutový provázek, přírodní dekorace (větvička jehličí, šiška, větvička jmelí…), umělé dekorace (hvězdičky, vločky – lze vystřihnout z papíru), tavná pistole

Postup: Dárek zabalte do balicího papíru. Z jutového provázku zavažte mašličku, přiložte ji na dárek a tavnou pistolí k ní připevněte větvičku či šišku. Pod přírodní dekoraci zastrčte Zlatou šupinu. Nezapomeňte na ni napsat, pro koho je dárek určený.

Tip: Pokud máte strach, že stírací los z dekorace vypadne, můžete do jeho rohu udělat malými ostrými nůžkami dírku a navléct jej na provázek. Jediné, na co si při tom dávejte pozor, je čárový kód na zadní straně. Ten musí zůstat neporušený, aby šel při vyzvedávání výhry načíst.

Zlatá šupina

Hlavní výhry
30x 30 000 Kč

Cena losu
30 Kč

Losy
zakoupíte

Na všech prodejních místech Sazky,
na pobočkách České pošty nebo v
trafikách. ZOBRAZIT MAPU

Najdete nás také na
sociálních sítích