Losy jako dárek - Pozadí Losy jako dárek - Popředí
Úvod

Losy jako dárek

Adventní kytice plná lásky, a třeba i peněz

Rádi byste někomu blízkému předali v adventním shonu trošku lásky, pohody a třeba i peněz? Připravte překvapení z láskyplného jmelí, voňavého jehličí a stíracího losu Zlaté prasátko. To je nejen roztomilé a vtipné, ale také plné tučných výher. Ta hlavní je 88 888 Kč a je v emisi rovnou 24x. To by bylo, aby Zlaté prasátko nezacinkalo.
Adventní kytice plná lásky, a třeba i peněz
Pro: partnerku, kamarádku, maminku, kolegyni

Co budete potřebovat: pevný vánoční balicí papír, stužku, svazek jmelí, větvičku z jehličnanu a stírací los Zlaté prasátko (nově k dostání i na rohlik.cz)

Postup: Ustřihněte balicí papír o rozměru cca 80x50 cm, delší stranu přehněte na půl (vzor bude vždy zvenku) a otočte si jej před sebe jedním rohem dolů. Doprostřed papíru dejte větvičku z jakéhokoliv jehličnatého stromu či keře, na ni položte svazek jmelí, opatrně papír zmáčkněte k větvičkám a vytvořte kytičku. Ovažte stužkou, papír upravte do hezkého tvaru a za jeho přední okraj zasuňte stírací los.

Tip: Adventní kytici můžete upravit podle libosti – jmelí nemusí být přímo zlaté (seženete ho v nejrůznějších barvách), Zlaté prasátko nemusí být samotné. Taková tři Zlatá prasátka za sebou budou znamenat trojnásobnou šanci na výhru.

Zlaté prasátko

Hlavní výhry
24× 88 888 Kč

Cena losu
50 Kč

Losy
zakoupíte

Na všech prodejních místech Sazky,
na pobočkách České pošty nebo v
trafikách. ZOBRAZIT MAPU

Najdete nás také na
sociálních sítích