Losy jako dárek - Pozadí
Úvod

Losy jako dárek

Svatební kolo štěstí 

Decentní svatební zábava, nebo hra plná napětí? Obojí. Kolo štěstí plné stíracích losů s až několikamilionovými výhrami je jak nenáročnou svatební zábavou, tak i napínavou aktivitou. Pestrá nabídka stíracích losů, které přináší nejrůznější hry i výhry, nenechá vaše drahé hosty v klidu. 
Svatební kolo @těstí@
Pro: hosty na svatbě 
 
Co budete potřebovat: Malířský stojan, servírovací otočný tác (koupíte např. V IKEA), barevnou čtvrtku, nůžky, lepící gumu či oboustrannou izolepu.   
 
Postup: Malířský stojan stačí sestavit dle návodu na krabici. Točící tác obraťte a na spodní, menší kolo nalepte šipku vystřiženou z barevné čtvrtky. Stírací losy připevněte lepící gumou či oboustrannou izolepou na kolo tak, aby bylo při zastavení kola jasné, na který los šipka ukazuje. Zvolit můžete nejrůznější stírací losy různých hodnot (mezi nejoblíbenější patří Velká Černá perla, Rentiér, Super Zlatá rybka nebo Mates). Svatební hosty zřejmě budete muset rozdělit do skupinek, aby se vám losy na kolo hezky vešly. 
 
Tip: Kolem mohou točit jak samotní hosté, tak pouze novomanželé. Ženich kolo roztočí a nevěsta jej podle pokynu svatebčana zastaví. Je jen na vás, jestli bude tato svatební zábava úplně pro všechny, nebo jestli se jí bude moci zúčastnit jen ten, který předtím splní nějaký váš úkol.  

 


Maxi Černá perla

Hlavní výhra
10 000 000 Kč

Cena losu
200 Kč

Losy
zakoupíte

Na všech prodejních místech Sazky,
na pobočkách České pošty nebo v
trafikách. ZOBRAZIT MAPU

Najdete nás také na
sociálních sítích