Losy jako dárek - Pozadí
Úvod

Losy jako dárek

Dárek novomanželům pro společnou plavbu životem 

Lámete si hlavu s opravdu originálním, hezkým, ale zároveň i užitečným dárkem pro novomanžele? Vytvořte jim působivou plachetnici ze stíracích losů. Třeba díky vám svoji plavbu společným životem odstartují rovnou milionově. 
Dárek novomanželům pro společnou plavbu životem@
Pro: novomanžele 
 
Co budete potřebovat: podlouhlý květináč či dekorativní mísu (ideálně v přírodních barvách, měla by připomínat tvar lodi), dekorativní písek, tavnou pistoli, bílé kamínky, tři opěrné tyčky k rajčatům, 5 stíracích losů Velká Černá perla, malé špičaté nůžky, barevný papír, fix, lepidlo 
 
Postup: Stírací losy podlepte světlou čtvrtkou, kterou necháte na výšku losu z každé strany o 1,5 cm delší. V prodloužených koncích čtvrtky udělejte dírku a tou prostrčte opěrné tyčky (na dvou tyčkách budou dva losy, na jedné tyčce (nejdelší) tři losy), aby vypadaly jako napnuté plachty. Losy podlepte opatrně na zadní straně tak, abyste lepidlem nepřetřeli číselný kód. Do dekorativní mísy přilepte pomocí tavné pistole vyrobené stožáry s losy a zasypte je dekorativním pískem a kamínky. Na vrchol prostřední tyčky připevněte vlajku, resp. papírek se vzkazem či jmény novomanželů.  
Tip: Losy podlepte opatrně na zadní straně. Lepidlem se vyhněte oblasti s číselným kódem. Na bílé kamínky můžete navíc poházet třeba koruny (blýskavý poklad) nebo větší kamínky či mušle.  

 


Maxi Černá perla

Hlavní výhra
10 000 000 Kč

Cena losu
200 Kč

Losy
zakoupíte

Na všech prodejních místech Sazky,
na pobočkách České pošty nebo v
trafikách. ZOBRAZIT MAPU

Najdete nás také na
sociálních sítích