Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 4. 7. 2023 Recenze

Zeus Wild Thunder: Prašť do toho jako blesk a poznej sílu hromu!

Přemýšlíš, kam na dovolenou? Vyraz se Synotem do Řecka a zažij výherní pouť na horu Olymp. Vystoupej až na vrchol, vkroč do chrámu Dia, a odvez si domů božské poklady a Synot jackpot k tomu!

Diův hněv každých pár toček

Pětiválec inspirovaný řeckou mytologií tě chytne a už nepustí. Nabízí totiž unikátní herní mechaniku, která ti každou desátou otočku garantuje bonusovou funkci. Během základní hry po sobě symboly kulového blesku zanechávají bleskové rámy, které se každý desátý spin automaticky změní na wildy! Trefit krásnou výhru je s kopou žolíků brnkačka, ať už se propojí nižší karetní znaky nebo vzácnější symboly antických bohyň. Nejvyšším symbolem je bůh hromu Zeus, který ti v jedné lince nasype 5násobek sázky. Wild kromě toho, že nahrazuje všechny běžné symboly, umí sám vytvořit výherní kombinaci a vyplácí tak stejné násobky jako nejvyšší znak.

Free spiny divočejší, než bouře

Ještě větší šance na pohádkové zisky tě čeká v bonusu. Ten se spustí ve chvíli, kdy ti na prostředních třech válcích kdekoli padnou symboly antického chrámu. Teď se ukáže, jaký jsi hráč: Půjdeš na jistotu a vybereš si 15 free spinů zdarma s 5 wildy v každém spinu, nebo zvolíš riziko v podobě 5 otoček zdarma s 10 wildy? V nabídce je i zlatá střední cesta – 10 toček se 7 žolíky. Ať už se vydáš jakoukoli cestou, wildy v kombinaci se 40 výherními řadami tě zkrátka nenechají odejít z Olympu s prázdnou. A nezapomeň, že jsi s každým spinem už od jedné koruny ve hře o nabitý casino bonus v podobě Synot jackpotů!
Pan Zelený: „Neskutečná pecka, u který se fakt nenudim. Ve free spinech vždycky beru 15 toček, sice dostanu míň wildů, ale mám zase víc šancí na výhru.“ Pan Červený: „Miluju, když mám při devátý otočce skoro plný plátno zarámovaný bleskama a už jen čekám, jestli se propojej vysoký symboly. V bonusu samozřejmě riskuju a beru 5 spinů, kde když už něco padne, tak je to s deseti wildama pořádná raketa. Zkrátka buď, a nebo 😊!“

Mrkněte také na tohle