Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 21. 5. 2021 Jackpoty

Za pade rekordní jackpot na Apollu

Tento týden jackpotů padly v jackpotech úžasné výhry za málo peněz. Za pouhých 10 Kč dokonce 2 zlaté jackpoty a za 50 Kč jeden vzácný, platinový jackpot, který přesáhl 400 tisíc korun.

zlatý jackpot Kajotu

Severští bohové ukázali vikingovi Dominikovi cestu k bohatství. Za 10 Kč mu zacinkal zlatý jackpot Kajotu a on se tak může těšit z krásných 235 293 Kč!

Apollo jackpoty

Hrajete rádi kostky a zkoušíte, jestli vám padnou šestky? Hráč Luděk je v tom přeborník a z klasického ovocného 4válce Dice81 si vytočil jenom za desetikačku zlatý jackpot od Apolla, který v tu chvíli činil parádních 255 021 Kč. Gratulace!

Rekord z platinového jackpotu Apolla 364 484 Kč z dubna byl opravdu rychle překonán, a to s pořádně velkým rozdílem.  Hráč Petr si ve zběsilé jízdě v Turbo Slots ulovil nádherné diamanty a stačilo mu jenom 50 Kč na to, aby získal platinový jackpot Apolla v hodnotě neuvěřitelných 424 773 Kč! Bravurní kousek!

Jackpot vám může zacinkat kdykoli bez ohledu na výši sázky a zde můžete vidět, že i za pár kaček lze získat velmi tučnou odměnu.
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle