Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 14. 7. 2020 Recenze

Yeti Battle of Greenhat Peak: Zchlaďte se výhrami s Yetim

Jak se nejlépe zchladit během tropických letních dnů? Zkuste to u novinky z naší nabídky Yeti Battle of Greenhat Peak! Parádní slot s promakanou bonusovkou od společnosti Thunderkick v Česku nikdo jiný nenabízí. Tak jaké výhry vám ledový mužík přinese?

Až 500 tisíc od ledového muže

Yeti Battle of Greenhat Peak je pětiválcový automat s Yetim jako hlavním hrdinou hry. Sázky na jednu otočku jsou od 2,5 do 500 Kč a maximálním úlovkem od ledového muže je 422 500 korun. Výhra může padnout na jedné z jedenácti pevně daných výplatních liniích.

Zisk přináší symboly, které známe z karet i na slotech oblíbené ovoce, jako jsou třešně, citrony a melouny. Herní obrázek má i hlavní postava Yeti a všechny tyto symboly nahrazuje wild.

Free spiny i druhá šance za dva scattery

Co by to ale bylo za hru od Thundericku, když by v ní chyběly bonusy? Spouští je speciální symbol s mrkvičkou a má dvě podoby.

Pokud chytíte na plátně alespoň 3 mrkve, spustí se 10–20 free spinů. Jejich počet se odvíjí od počtu mrkví. Před každým roztočením zdarma začnou poletovat po válcích wildy, kterých může být až pět. To záleží na aktuální úrovni ve free spinech.
Pokud se po dotočení válců neobjeví ve výherní kombinaci, zamrznou a čekají na své pozici tak dlouho, než zařídí nějakou výhru.

Obrovskou výhodou celého slotu je ale i to, že ani dvě mrkvičky vás nemusí mrzet. Zatímco v jiných hrách máte za dva scattery tak trošku pešek, u Yetiho to neplatí. Aktivuje se totiž funkce Wild Attack a na další otočku se může objevit 1-3 symboly wildu. Tenhle útok nakonec ale může vést až k dalším otočkám zdarma.

Obrázek - Free spiny i druhá šance za dva scattery
Pan Zelený: „Možnost free spinů nebo výhry peněz i za pouhé dva scattery je boží!" Pan Červený: „Zelení myslivci dostávají od Yetiho pořádně na frak! Nejste náhodou příbuzní, kolego?"
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle