Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 15. 9. 2022 Recenze

Woodwose Magic: V tomhle lese se kouzly nešetří!

V dobách, kdy se tradovaly mýty o všemocném Krakonoši, se do lesů a hájů vypravil pytlačit málokdo. V online automatu Woodwose Magic legenda o tomto vousáči ožívá, nebyl by to ale automat od e-gamingu, kdyby neměl originální zápletku. Krakonoš bdící nad válci totiž každého lupiče štědře odmění!

Troufneš si na vlka?

V jehličnatém lese obklopeným horami na tebe čeká dvacetiliniový pětiválec nabitý akcí. Výhru můžeš poskládat klidně ze spadaných větví – symboly 9, 10, J, Q, K a eso vyplácí v pěti kusech od 4 do 16násobku sázky. Když na válce přihopsá zajíc nebo rys, výnosy jsou zajímavější, ale největší kořist představují muflon s vlkem. Ti vyplácí slušné výhry už ve dvou kusech a v pěti ti přihrají parádní 80 nebo 200násobek. Lov zvěře dá někdy pořádně zabrat, a tak ti přijde vhod plechová konev, která tě pokropí živou vodou. Funguje totiž jako wild a navíc může přelít kouzelnou vodu i na další pozice na válci. S tímhle fíglem už ti žádné zvíře neuteče, a to ani když na herní plochu padne mlha. Za ní se totiž můžou symboly náhodně přemístit tak, abys vyhrál!

Sojka všeumělka

Házet na válce výherní symboly stojí Krakonoše spoustu námahy, naštěstí má ale pomocníka, kterého moc rád zahlídneš i ty. Řeč je o sojce, která při jakémkoli spinu může přiletět a ze všední otočky udělat otočku z říše snů. Nadělí ti tenhle pěvec extra wilda nebo vynásobí tvoji výhru až x4? Nebo snad zamáváním křídel spustí respin, ve kterém se výherní kombinace uzamkne a proběhne dotočení dalších válců pro více výher? Jestli se ti zdá, že tolik funkcí malý opeřenec nemůže stíhat, tak si drž klobouk – ve voleti ještě schovává 10 free spinů zdarma. Přihraje je zrovna tobě? Vyraz do lesa na točky zdarma a uvidíš sám!
Pan Zelený: „Už chápu, proč si myslivci dávaj za klobouk zrovna sojčí pírko. Sojka zkrátka nosí štěstí a v týhle hře to platí dvojnásob!“ Pan Červený: „Když padla v lese mlha, tak jsem Krakonošův revír pěkně vybrakoval. Stihnul jsem skolit tři vlky a mám vystaráno 😊.“

Mrkněte také na tohle