Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 17. 5. 2023 Recenze

Woodenmatic: Zajeďte si do lesní chalupy a nasbírejte mega výhry!

Kdo není dřevěnej, tak z tohoto výherního automatu může získat pěkné úlovky. Český casino výrobce Apollo si pro nás připravil ovocný tříválec Woodenmatic, na který nepotřebujete být premiantem z matematiky a snadno si spočítáte kolik vám ovoce nasype prašulí. Navrch je tu šance trefit platinový Apollo jackpot, který se každý měsíc vyšvihne přes 400 000 kaček.

Řezbáři vysekali hezky kulaťoučký ovoce

Hrací Apollo automat Woodenmatic obsahuje klasicky 27 výherních linií. Hrozny, třešně a pomeranče vás moc nenakrmí, zato citrony a melouny už dokážou vykouzlit široký úsměv na rtech. Nejvzácnější jsou tu švestičky z Apollo zahrádky s wildy, takže ve 3 kusech těchto top symbolů budete odměněni krásným 8 nebo dokonce 10násobkem sázky.

Z okna koukaj bohatý výhry

Jakmile se na válcích objeví okénko s dřevorubcem, který má kulicha, bradku a k tomu svírá v ruce ostrou sekeru, stačí, aby byl tento wild ve výherní kombinaci a už se výhry jen hrnou. Tento pracant vám může vysekat postupem času zajímavé výhry a dokáže makat o sto šest! 
Pan Zelený: „Jednoduchá mechanika s častým wildem je sázkou na jistotu. Zvuk je jak šumění sto let staré televize, takže si ho můžete klidně vypnout. Je srandovní, jak mi při výhře dřevorubec zafandí z okna, to mě prostě baví!“ Pan Červený: „Z vyřezaného ovoce lehce vymáčknu slušný kombinace a nasekám tam co nejvíc spinů. Zničim tuhle sotva stojící chalupu a odnesu si tak velký big winy až spadnou ze střechy všechny trámy!“

Mrkněte také na tohle