Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 31. 1. 2022 Recenze

Wishing Wheel: Najdete zlato na konci duhy?

Vyrazit na dovolenou v těchto časech je téměř nadlidský úkol. Naštěstí díky Sazka Hrám a iSoftbetu můžete vyrazit do nedotčené přírody, aniž byste se museli strachovat, jestli vás pustí zpátky domů. Po Zeleném ostrově vás provede veselý leprikón, který vám místo nudných průvodcovských řečí ukáže, jak se vyhrává v zemi čtyřlístků!

Tenhle výlet se vyplatí

Pětiválec s dvaceti výplatními řadami vás okamžitě nadchne báječnou atmosférou. Hravou grafiku vhodně doprovází veselá keltská hudba, která vás správně naladí na výherní vlnu. Ve hře najdete 4 symboly nižších hodnot J, Q, K a A, ale i lukrativnější symboly muchomůrky, čtyřlístku, harfy a hrnce plného zlata. Poslední jmenovaný symbol vyplácí drobné částky už ve dvou kusech, v pěti vám do kapsy přihraje 25násobek sázky. Zlatá mince se čtyřlístkem funguje jako wild a zastupuje všechny symboly kromě toho bonusového. Leprikón v zeleném fraku možná vypadá, jako kdyby jen tak chytal lelky, kdykoli se ale může rozhodnout, že vám nadělí některou ze speciálních funkcí z kola splněných přání. Automat nabízí ne dvě, ani tři speciální vychytávky, ale rovnou osm. Navíc se může roztočit i vnitřní kolo, díky kterému můžete výhru z bonusové točky znásobit až x10!

Free spiny nabité akcí

Bonusovku spouští symbol Wishing Wheel kdekoli na 1., 3. a 5. válci. První zatočení kolem určí, jaká speciální funkce se spustí při každém free spinu a druhé zatočení menším kolem zase určí počet volných toček. Může se ale roztočit i třetí kolo s násobitelem až x10. A co všechny ty speciální funkce umí? Rainbow Wilds vám nasype až 10 náhodně umístěných wildů, Mystery Pipe zase nahradní až 12 pozic stejným symbolem. S funkcí Rainbow Reels na vás v každé točce čekají až 3 válce kompletně pokryté wildy a ve variantě Super Rainbow Reels jsou to minimálně 3 válce, ale klidně i celé plátno, což vynese 500násobek sázky. Shamrock Sync způsobí, že se 2 až 3 válce spojí a točí se na nich stejné symboly – i tato funkce má i ‚Super‘ variantu, při které se může synchronizovat i všech 5 válců. Vychytávka Mega Reel spojí první nebo prostřední tři válce v jeden, na kterém se točí obří symboly 3x3. Nadstavbou této vychytávky je Ultra Reel, kdy se všechny válce spojí v jeden a točí se na něm gigantické symboly 5x3. Takto nabitých pětiválců v naší nabídce moc nenajdete a v téhle pecce si především díky free spinům můžete přijít na pořádný balík – za maximální sázku 80 Kč jde vyhrát více než 450 tisíc!
Pan Zelený: „Wishing wheel se mechanikou sice hodně podobá hře Hot Spin Deluxe, ale tenhle automat má úplně jiný kouzlo. Nejvíc mě baví, jak je bonusovka pokaždý jiná a ve hře je tak pořád co objevovat.“ Pan Červený: „Když padne bonus, tak vždycky doufám v Ultra Reel, kdo by nechtěl několik toček s šancí na plný plátno… Super Rainbow Reels ale taky nejsou vůbec špatný, garance 3 válců plných wildů je pecka. Když se k tomu ještě povede vytočit násobitel, tak je to úplnej sen!“

Mrkněte také na tohle