Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 4. 7. 2021 Recenze

Wilderland: Les, ve kterém wildy rostou na stromech!

Vydejte se v této novince od švédského studia NetEnt na noční toulku zdánlivě klidným magickým lesem, který se jedním podařeným spinem může proměnit v pořádnou divočinu. Atmosféra hry a častá bonusová kola vás určitě uchvátí.
 

Svět plný wildů

Na pětiválcové mašině s 20 výherními řadami narazíte na symboly spjaté s kouzelným lesem. Listí ve tvaru karetních symbolů, i lukrativnější obrázky, z nichž nejvyšší výhry přináší elfí princezna. Jak už napovídá název hry, velmi důležitou roli zde hrají wildy. Ty samozřejmě zastupují všechny ostatní symboly kromě scatterů a objevit se mohou kdekoliv. Těch nejlepších výsledků ale dosáhnou, když se objeví aspoň dva vedle sebe v takzvané Activation Zone, tedy na prostředním zvýrazněném řádku. Tím se spustí funkce Forest Treasure, která wildy zaprvé rozhýbe (budou se posouvat zprava doleva) a zadruhé jim může přičarovat vylepšení navíc. Mezi prastarými stromy tak najednou mohou pochodovat wildy x2 nebo třeba wild přes celý válec.
 

Free spiny jsou ještě divočejší!

Existují dva způsoby, jak se k free spinům protočit. Buď narazíte během hry kdekoliv na 3 a více scatterů nebo vám k tomu pomůže funkce Forest Treasure, která může klasického wilda přeměnit na wild scatter, což značně zvyšuje pravděpodobnost na chycení bonusu. Během volných toček je na poslední válec přidán jeden walking wild a Activation Zone se rozšíří na celé plátno, což zase zvyšuje šanci na to, že wildy ještě víc zdivočí. Navíc počet free spinů není nijak omezený, dokud je na válcích aspoň jeden pochodující wild, točíte zdarma.
Pan Zelený: „Podobný fantasy hry mám moc rád, a tahle pecka je graficky vyladěná do těch nejjemnějších detailů. Navíc se člověk díky speciálním funkcím nikdy nenudí.“ Pan Červený: „Když se to v bonusu dobře sejde, tak se sype jeden big win za druhým. Snad se mi někdy povede trefit plný plátno wildů!“

Mrkněte také na tohle