Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 14. 1. 2022 Recenze

Wild Worlds: Zachráníte svět před zkázou?

Trojice ptačích hrdinů se z velitelské věže snaží uchránit město před příšerami, které ničí vše, co jim přijde pod ruku.   Pomůžete jim probudit jejich superschopnosti a zamezíte tak apokalypse? Roztočte to v novince od Netentu a komando opeřenců vaši odvahu štědře odmění!

Divoký svět bez válců

Kromě vtipné grafiky, která je jak vystřižená z kreslených filmů, vás jako první zaujme herní plocha se symboly. Místo klasických válců zde najdete mřížku o velikosti 5x5 pozic, na které k výhře stačí, aby spolu vodorovně nebo svisle sousedily alespoň tři stejné symboly. Za modré, zelené a růžové kameny sklidíte spíš drobné výhry, ale za podobizny ptačích hrdinů zkasírujete v pěti kusech 15násobek, a za prémiový odznak na černém kameni dokonce 100násobek. Jeden spin se může pořádně protáhnout. Po každé výhře totiž výherní symboly vybuchnou a na plátno napadají nové. Navíc vždycky, když padne výhra za některého z ptačích hrdinů, všechny ostatní symboly téhož druhu se přemění na wildy. Díky tomu můžou v rámci jedné točky vznikat další a další výhry.

Zničte bosse a odneste si slušnou odměnu

Ptačí jednotka nesedí u herní plochy jen tak pro parádu. Když přijde na věc, stanou se z opeřenců superhrdinové, kteří bojují proti vesmírným příšerám. Stačí kdekoli na plátně natrefit na tři scattery (vypadají podobně jako ikona internetového prohlížeče), a v osmi free spinech se stanete svědky řežby o nadvládu nad světem. Čím víc bude v bonusu padat výher, tím rychleji naši opeřenci skolí své protivníky. Za každé padlé monstrum se následný spin vylepší o speciální wildy, které jsou buď umístěny náhodně ve větším počtu nebo mohou zamrznout na celou otočku. Po poražení všech třech příšer se dostanete na fight proti bossovi, který má sice víc životů než předchozí tři monstra dohromady, ale spolu s wildy bude KO brnkačka. Poražením bosse ale zábava rozhodně nekončí. V bonusu jsou totiž tři světy, a právě zničení bosse vás posune do toho dalšího, kde vás čekají další příšery, dalších 8 free spinů a při troše štěstí i další parádní výhry.
 
Pan Zelený: „Jestli si chcete odfrknout od klasických válcových her, tak vás tahle bomba nadchne. Chvíli sice trvá, než se v tom člověk trochu zorientuje, ale užijete si tu spoustu zábavy.“ Pan Červený: „Nevim jak Zeleňák, ale já se v tom moc nezorientoval. Když ale vidím, jak v bonusovce padaj monstrům ruce a na plátně se to pak hemží wildama, jsem spokojenej 😊.“

Mrkněte také na tohle