Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 9. 10. 2023 Recenze

Wild Wild Best: Nadopuj se výhrami

S nástupem podzimního počasí je třeba posilovat imunitu a nejlepším způsobem je samozřejmě doplnění vitamínů. To ti nabízí naše novinka výherní automat Wild Wild Best od českého výrobce Casimi. Šťavnaté ovoce totiž není pouze vitamínovou bombou, ale také zdrojem parádních výher. Podaří se i tobě nějaké načesat?

Klasika v netradičním hávu

U online slotů od providera Casimi sis již určitě zvykl na velmi pěkné zpracování a chytlavé melodie, které tě vtáhnou do hry. Tentokrát ti nabízí tradiční pětiválec s 20 fixními výherními liniemi a výhry sbíráš již od trojice spojených symbolů ve výherní linii. Nižší výhry ti tady nadělí symboly karetních barev, tedy listy, piky, káry a srdce. Středně velké výhry, které potěší tvé konto, nadělují symboly pomeranče, broskve a kiwi. Ve třech sice obdržíš pouze o něco více než je tvůj vklad, ale v pěti nadělují až 10násobek vkladu. Ty nejvyšší výhry tě pak čekají za symboly jahod a granátového jablka. Za pět granátových jablíček si tvoje peněženka zachrochtá blahem rovnou z dvacetinásobku tvojí sázky. Taková výhra určitě neurazí. 

Víc wildů, víc free spinů

Ochuzený na tomto výherním automatu samozřejmě nebudeš ani o nějakou tu speciální funkci. Ještě jsme totiž nezmínili symbol hvězdy, která zde zastupuje wild, který už tradičně nahrazuje všechny symboly. Pokud symbol hvězdy padne kdekoliv na hracím poli, je wild zafixován na stejné pozici a dojde k volnému zatočení zdarma. Pokud i v točkách zdarma padne symbol wildu, spouští se další respin a tak dále dokud se ti wildi budou na válcích objevovat, celková výhra je pak součet všech výher z každého respinu. Pět wildů naděluje také výhru v hodnotě 20x vkladu. Kolik free spinů zdarma se ti podaří chytit? 
Pan Zelený: „Další ovocná klasika, která je netradiční hlavně výběrem ovoce. Výher je plno, jelikož se sbírají už za tři trefené symboly. Za mě parádní zábava na deštivé podzimní večery.“ Pan Červený: „No to je zase paráda. Tenhle dodavatel opravdu ví jak na mě. Za každý wild otočka zdarma? Tak to mi chutná přátelé!“

Mrkněte také na tohle