Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 17. 5. 2024 Recenze

Wild O’Clock: Čas na výhru

Víš, kolik je hodin? Přece čas na big win! Vyzkoušej kasinovou online hru Wild O’Clock od výrobce Red Tiger a uvidíš, že to nebude ztráta času. Na 6 válcích tě čeká v součtu 30 výherních linií. Nadupané výhry ti přinesou symboly různých druhů hodin. Tak na co čekáš? Čas už běží, tik-tak-tik-tak…

Kolik je hodin? Za minutu big win

Nikdo nemá rád budíky, ale tenhle zelený stroj si zamiluješ. Stačí jich nechat zazvonit v řadě 5 nebo 6, a ještě než ho stihneš zamáčknout, přihraje ti výhru v násobku sázky x3 nebo x6.

Přesýpací hodiny se dnes už používají jen při čištění zubů a hraní společenských her. Ne že by zdravé zuby nebyly výhra, ale určitě víc potěší výherní linie z přesýpacích hodin na tomhle online slotu. Odměňují totiž za 5 a 6 kousků v řadě slušným násobkem x4 a x8.

Největší vzácnost jsou ale jednoznačně sluneční hodiny. Čas sice ukazují jen když svítí slunce, takže v zimě by podle nich chodili všichni pozdě, ale na téhle mašině ukazují čas přesně: je to čas na big win. Za patery sluneční hodiny totiž dostaneš 5násobek a za 6 kousků krásný 10násobek sázky.

Zdivočelý čas rozdává výhry

V Red Tiger dobře vědí, že žádný pořádný online automat se neobejde bez wildů. Proto do téhle hry přidali hned dva druhy wildů.

Prvním z nich je klasický wild, který může padnout kdykoliv a nahradit jakýkoliv symbol, jak to znáš z jiných her. Při každé dvanácté točce se navíc spustí funkce Šťastných 12 hodin, při které se objevuje náhodný počet symbolů super wild v podobě kyvadlových hodin přes celý válec.

Když se ve hře objeví 3x symbol zatočení hodin, tak pozor, ať se ti nezatočí hlava – tenhle symbol je totiž scatter a spouští bonusovku s 12 free spiny zdarma! V bonusovce se navíc objevují i super wildy a násobitel výhry, takže si můžeš přijít na fakt pěkný balík. Tak nemarni svůj čas, zahraj si automat zdarma nebo za peníze a prožij chvíle výher naplno!
Pan Zelený: „Když mi ráno zvoní budík, nejraději bych ho vyhodil z okna. Budíky v téhle hře by ale mohly zvonit od rána do večera!“ Pan Červený: „Zaručený super wild každé dvanácté zatočení je skvělá funkce, nemusím čekat na náhodu, přesně vím, kdy nadejde čas mega výhry.“

Mrkněte také na tohle