Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 7. 1. 2023 Recenze

Wild Hammer Megaways: Nasedni na drakkar a dopluj si pro famózní výhry!

Novinka ze studia iSoftBet nadchne nejenom fanoušky severské mytologie. Jestli nepohrdneš spoustou šancí na výhru, pořádnou dávkou wildů a free spiny s rostoucím násobitelem, je tahle pouť do středu Ásgardu právě pro tebe!

Nekonečné spiny a Thórovo kladivo

Pecka Wild Hammer nabízí stejně jako většina Megaways her 6 válců, na kterých se může nacházet 2-7 symbolů, takže v každém spinu narazíš na jiný počet výherních linií. Těch může být až 117 649 a pro výhru potřebuješ trefit 3 symboly kdekoli na sousedících válcích zleva. Po každé trefě následuje oblíbená kaskáda, kdy výherní symboly zmizí z válců a jsou nahrazeny novými symboly, které mohou vytvářet další a další výhry – jeden spin se tak může pořádně protáhnout a nasypat spoustu peněz do tvojí kapsy. Největší zisky tě čekají za symboly severských bohů – Loki, Freya a Thór ti v šesti kusech přihrají 5 až 15násobek, jednooký Odin pak 25násobek.

Free spiny s obřím potenciálem

Wild Hammer Megaways patří mezi ty hry, ve kterých největší trefy můžeš čekat hlavně v bonusu. Ten se spustí, když kamkoli na válce napadají 4 zlaté mince s nápisem BONUS. Budeš si moct vybrat 10, 8 nebo 5 free spinů s počátečním násobitelem x1, x3 nebo x5. Pro hráče, co rádi riskují je tu i možnost náhodného výběru, ve kterém si můžeš vylosovat klidně 10 spinů x5, ale i 5 spinů x1. Ať si vybereš jakkoli, můžeš se těšit na pořádnou jízdu. Každá výhra totiž navýší násobitel, který když se vyšplhá nad x10, tak i obyčejné karetní znaky vyplácejí bombastické výhry. Za každý bonusový symbol, který padne během free spinů, dostaneš další spin gratis. 
 
Navíc je Wild Hammer jedna z mála her, ve které na bonusovku nemusíš čekat, stačí zmáčknout tlačítko „Wild Hammer Bet“ a za 75násobek sázky jsou free spiny tvoje!
Pan Zelený: „Hra má super grafiku a vyvážený funkce, kterých není přehršel a nejsou přehnaně složitý. Možnost zakoupení bonusovky určitě spousta hráčů taky ocení, i když já si na bonus radši v klídku počkám 😊.“ Pan Červený: „Za maximální sázku 10 korun si v týhle mašině můžu přijít klidně i na půl míče. Tomu říkám pořádnej potenciál. Nejvíc mě baví, když ve free spinech padá jedna kaskáda za druhou, násobitel roste a já jenom se zatajeným dechem čekám, co padne za raketu.“

Mrkněte také na tohle