Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 5. 10. 2023 Recenze

Wild Card – Půjde ti výherní karta?

Ač se z názvu může zdát, tak v této mašině karty hrát nebudeš. U karetní tématiky však zůstaneme. Nový výherní automat Wild Card od Casimi tě zavede do přítmí undergroundových heren čpících kouřem a rozlitým pivem. Pravou atmosféru kromě pohodové melodie zajišťují samozřejmě také točící se válce, které ti poskytnou kupu šancí na pořádné výhry. 

Zleva? Zprava? Tady je to jedno

Online slot od českého providera Casimi ti přináší moderně zpracovaný pětiválec s deseti výherními liniemi. Výhodou pro tebe určitě bude, že výherní linie se započítávají z obou stran. Karetní znaky zde netradičně začínají již od 6 a společně se 7 ti nadělí spíše menší výhry. Na středně velké úlovky se můžeš těšit, pokud se ti podaří spojit 8, 9, 10. Ty nejvyšší výhry ti poté nadělí symboly barev, tedy piky, listy, káry a srdce. Za pětici srdíček vyfasuješ parádní 15násobek tvého vkladu. Netradiční funkce, kterou tu můžeš potkat je postupka. Jakmile se ti povede v jedné výherní linii spojit symboly 6-10, získáváš velmi pěkný desetinásobek tvé výhry. 

Více funkcí = více výher

Co by to bylo za pořádný online automat, kdyby neměl nějakou tu funkci navíc. Symbol wildu sice asi nikoho nepřekvapí, tady ale nejen že nahrazuje všechny symboly, kromě postupky, ale může se ti roztáhnout až na 4 sousední pole, a navíc si může náhodně změnit svou hodnotu na x2, x3 a x4. Výhra je poté násobena nejvyšší hodnotou symbolu wild ve výherní linii. Dalším symbolem, na který můžeš narazit na válci 1 a 5 je symbol respinu, který ti automaticky aktivuje 5 volných zatočení zdarma. Pokud během točky zdarma dojde k výhře, tak se výherní symboly zafixují a respin se opakuje, dokud vznikají nové výherní kombinace. A z toho už nějaký ten big win pro tvojí peněženku rozhodně kouká. 
Pan Zelený: „Ideální odychovka. Pěkné zpracování, chytlavá melodie a výhry, které mi dokáží zvednout tepovku.“ Pan Červený: „Atmosféra jak v klasickém smíchovském nonstopu. Miluju, když se rozjedou free spiny zdarma a výherní kombinace mi sází jednu výhru za druhou.“

Mrkněte také na tohle