Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 19. 8. 2021 Recenze

Wild Blooms: Sklizeň výher v květinové zahradě

Na světě snad nenajdete ženu, které by neudělaly radost květiny. V nové pecce od Synotu se ale přesvědčíte, že pořádná kytice růží může potěšit úplně každého. Proč? Jsou v ní schované parádní výhry.

Kolik wildů vám přivane jarní větřík?

Netradičně rozvržený pětiválec je stejná pastva pro oči, jako rozkvetlá zahrada. Na válcích se netočí klasické ovoce, ale kvítí rozmanitých barev a hodnot. Největší radost vám udělají růže a pampelišky. Ty vyplácí menší výhru už ve dvou symbolech, v plné linii vyplácí 5 a 10násobek. To se sice nemusí zdát jako velká výhra, ale budete těžit z vysokého počtu výherních řad (76), takže se při jedné točce může sejít více tref. Navíc kdykoli během hry může zafoukat svěží větřík a přivát do zahrady nějaké ty wildy. Ty vždy pokryjí minimálně 1 celý válec, klidně ale mohou zabrat celé plátno!

Pořádně divoká bonusovka

Když kdekoli přistane 3 až 5 symbolů s nápisem „BONUS“, vyhlížejte 8 až 16 free spinů. V těch se můžete těšit na extra porci wildů, protože večerní vánek je bude na plátno foukat při každé točce. Ve všech spinech tak máte jistotu, že minimálně jeden válec bude pokrytý wildy, ale stejně jako v základní hře může zdivočet klidně všech 5 válců. Díky téhle funkci se vaše šance na luxusní úlovek pořádně zvýší. A kdo ví, třeba navíc narazíte na jeden ze čtyřech Synot jackpotů, které lze trefit za jakoukoli sázku.
Pan Zelený: „Wild Blooms mi hodně připomíná Dazzle Me od NetEntu. Synotu se ale podle mě líp podařily free spiny, garantovaný wildy v každý točce jsou prostě boží!“ Pan Červený: „Nejlepší je, když už vidím, jak se zvedá vítr a čekám, kolik wildů mi nadělí. To napětí, jak velká z toho bude výhra, je k nezaplacení.“

Mrkněte také na tohle