Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 19. 5. 2021 Recenze

Wild Bazaar: Najděte poklady na orientálním trhu

Když vyrazíte na dovolenou do zemí Orientu, je téměř povinností navštívit místní trhy. Mezi cetkami kolikrát můžete narazit na hotové poklady, a pak už jen záleží na vašich schopnostech smlouvat. V téhle pecce od NetEntu zažijete neopakovatelnou atmosféru bazarů, ale o výhrách zde smlouvat nemusíte.

Jaký je sortiment?

Prodavač má ve stánku zboží vyrovnané na 26 výherních liniích. Nabídka pestrobarevných symbolů by se dala rozdělit do dvou kategorií. Prsteny, náušnice a přívěsky jsou sice různě barevné, pravost jejich kamenů je ale diskutabilní, a tak jsou všechny opatřené stejnou cenovkou a přinášejí spíš nižší výhry. Druhou kategorii tvoří truhly, které zaprvé přinášejí vyšší výhry a zadruhé ukrývají bonusovky plné wildů.

Smršť wildů ve free spinech

Wild Bazaar nabízí celkem 4 různé bonusovky, které se všechny točí okolo wildů. K získání bonusu je potřeba chytit ve výherní linii aspoň 3 stejně barevné truhly. V truhlách je 3 až 5 free spinů, podle toho, kolik truhel spustilo bonus. Barva pokladnice rozhodne o tom, jak se budou wildy chovat. Budou chodit po celých válcích nebo ve čtvercích 2x2? Nebo snad budou dvojnásobit výhry? Zajímavou mechaniku nabízí růžový bonus, tam když dorazí 2 wildy na stejný řádek, všechny symboly mezi nimi se rázem promění také ve wildy. 3-5 free spinů se může zdát jako málo, ale kdykoliv můžou dorazit další truhly a speciální funkce wildů se tak můžou zkombinovat mezi sebou. Na tržiště celkem slušná nabídka.
Pan Zelený: „Jsem rád, že na tomhle tržišti nemusím smlouvat, protože bych určitě prodělal. V bonusech se člověk fakt nenudí a free spiny hlavně chodí celkem často. Super!“

 
Pan Červený: „Tajemství úspěchu je mixování truhel v bonusu. Nejlepší kombo je červená s růžovou, šance na plátno plný wildů je pak obrovská.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle