Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 6. 2. 2024 Recenze

Vyhraj na automatu pohádkové výhry

V online casinu Sazka Hry přibyl nově arabsky laděný hrací automat s příhodným názvem 10,001 Nights. Tento výherní automat se pyšní hlavním možným násobitelem, který je možný získat, a tím je multiplikátor x10001. Osedlej svého velblouda, prozkoumej rozsáhlou poušť a odnes si z magického online slotu řadu výher.

Zlatá lampa spouští speciální bonus

Pětiválcový online automat od zkušeného výrobce Red Tiger s 20 výherními liniemi je tajemným herním automatem, který dokáže mile překvapit.

Nižších výher se dočkáte za drahé kameny zasazené do šperků. Středních výher pak za létající koberec a nádobu na zlatě. Vyšší výhry získáte za velblouda s tygrem, kde v 5 kusech těchto symbolů dostanete krásný 120 nebo 160násobek. Nejluxusnější výhry padají za Ali Babu s rubínovou čepicí, za kterého v 5 symbolech utržíte parádní 800násobek sázky.

Wildem je břišní tanečnice oděná ve fialovém hávu. Stačí chytit 5 exotických žen a 1100násobek je na světě. Zajímavým symbolem je starožitná zlatá nádobka, která postupně plní 4 lampy vpravo nad herním polem. Jakmile doliješ do jedné z lamp poslední kapku fialového magického oleje, zapne se příslušná bonusová funkce.  

První lampa se dá naplnit 6 dávkami fialového oleje. Ta umí nadělit točku zdarma, kde jsou odstraněné symboly nízkých výher a nechá na válcích hlavně ty stejné, což pěkně nakrmí konto.

K zapálení druhé lampy to chce dalších 7 dávek. Tato svítilna rozmístí v následujícím spinu na válce harém tajemných žen, které způsobí pěkný výherní poprask.

Pro rozsvícení třetí lampy jí musíte doplnit ještě osmkrát, s ostatními lampami to dělá už 21 nalití. Pak se přenesete od válců jinam, kde si v novém prostoru vyberete jednu ze tří karet, která vás náhodně odmění jedním z násobitelů x3, x5 nebo x9.

Poslední čtvrtá lampa po 9 naplnění pustí do hry gigantické symboly wild, takže zahalené slečny uvidíte v celé své kráse.

Všechny bonusové funkce lampiček se mohou spustit nečekaně během hraní a mohou běžet i současně, takže v tomto hracím online automatu se máte rozhodně na co těšit.

Posvátné mešity tě zavedou k zatočení zdarma

Stačí získat na válcích alespoň 3 Zatočení osudu a jste ve hře o free spiny zdarma. Jejich počet závisí na tom, kolik symbolů chrámů padne. Jakmile nasbíráš 3, 4 a 5 zatočení osudu, máš v kapse 8, 10 nebo i 12 otoček zdarma. V bonusu teprve začínají pravé hody. Nejlepší na bonusové hře je, že při každé točce zdarma můžeš opět chytnout zlaté kopule a s nimi další free spins. Tak si zahraj automat a volných toček můžeš mít hromadu!
Pan Zelený: „Doprovodný hudební podkres automatu nemusím vypínat a krásně se hodí ke hře. Vysoce kvalitní grafika, dobrá hratelnost a zábavné speciální funkce z herního automatu dělají kvalitní online hru od začátku do konce.“ Pan Červený: „Tak pojďme krasavice, nestyďte se ukázat. Jakmile bude dost fialovýho dýmu, tak už ze mě bude arabskej šejk. První lampa na sebe nenechala dlouho čekat a bonusovku s volnými zatočeními jsem dostal po chvilce hraní. Tahle hra člověka úplně očaruje!“

Mrkněte také na tohle