Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 2. 6. 2023 Recenze

Vegas Fifty: Vítejte v ráji bonusových respinů!

V online casinu Sazka Hry, abyste získali sérii parádních výher, nemusíte jezdit nikam daleko. Stačí vám tenhle nabušený ovocný výherní automat od Casimi a neonová světla rozzáří vaši obrazovku tak jasně, až vám budou z výher oči přecházet.

Wild, kam se podíváš

Fialový pětiválcový online automat nabízí 50 výherních linií, na kterých si můžete pochutnat na spoustě výherních kombinací. Třešně, citrony, švestky vás odmění spíše nižšími výhrami. Mnohem lepší jsou jahůdky s melouny, za které už to stojí za to. Nejluxusnějšími symboly jsou modré sedmy a tyrkysové hvězdy nebo zlatí wildi, za které si v 5 kusech přijdete na 8 nebo dokonce na 15násobek sázky. 

Hrací automat Vegas Fifty také obsahuje 4 druhy wildů klasický zelený, zdvojený nebo směřují nahoru či dolu. Zdvojený wild najdete v poli během respinů a bonusovky a ještě k tomu vám zdvojnásobí výhru. Jakmile padne wild se šipkou nahoru nebo dolů, zasekne se na svém místě a probíhají bonusové respiny, dokud wild neodcestuje pryč z herního pole. 

Bonusová hra s free spiny zdarma

Wild se zeleným pozadím je vzácný a chytnete ho jen v bonusové hře s točkami zdarma. Bonusovou hru se zatočeními zdarma trefíte, když na třetím válci padnou 1 až 4 neonové nápisy „Free Spin Vegas Game“ a můžete jich tak dostat 5, 10, 15 nebo i 25. K tomu všemu během bonusové hry můžete získat i otočky zdarma, takže je rozhodně, o co hrát!
Pan Zelený: „Jako tenhle pětiválec mi úplně vytřel zrak. Baví mě, jak se pořád něco děje, wildi lítaj sem a tam a já dostávám jeden respin za druhym. Takhle bych si to představoval i v Las Vegas, na válcích win za winem a hned rozjedeme fantastickou jízdu! Pan Červený: „WILD STEP, co chodí po válci nahoru nebo dolu je sice fajn, ale wildi v bonusovce, to je úplně jinej kalibr! Tam jich je panečku požehnaně a díky mnoha výherními liniím se to parádně všechno spojuje. Stačilo chytnout Giga win a jsem maximálně happy!“

Mrkněte také na tohle