Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 30. 11. 2022 Recenze

Van der Wilde and The Outlaws: Ovládni divoký západ!

Co uděláš, když do tvého oblíbeného saloonu od iSoftBetu vtrhne banda psanců a naruší tvoje poklidné posezení u skleničky whiskey? Dáš se na útěk nebo jim ukážeš, že máš kolty proklatě nízko a sebereš za ně tučnou odměnu od šerifa? Pochytej bandity do lasa a shrábni za ně ve hracím online automatu Van der Wilde and The Outlaws pořádný balík prašulí!

Saloon otevírá dveře velkým výhrám

Horká novinka od iSoftBetu tě zavede na hlavní třídu westernového městečka, kde budeš na pětiválcovém výherním automatu o 10 výherních řadách chytat kromě zločinců parádní výhry.

Zatímco za klasické karetní znaky (10, J, Q, K a A) získáš v pěti kusech 6 až 8násobek, lapení banditů ti přihraje slušné zisky. Šéf bandy, drsňák Van der Wilde s knírem a zjizvenou tváří, ti v pětici přisype do banku parádní 250násobek.

Pěkných výher se dočkáš ale i za nižší znaky, a to díky scatter symbolu OUTLAWS. Ten funguje jako wild a když ti padne do výherního komba, symboly tvořící výhru se roztáhnou přes celé válce, takže ti odměna zacinká hned několikrát. Kromě toho 3 symboly OUTLAWS spouští free spiny zdarma!

Získej až 8000násobek sázky!

Ještě, než začnou samotná zatočení zdarma, vylosuje se jeden z 5 bonusových módů. Každý ze záporáků, jmenovitě Van der Wilde, Buffalo Butch, Mad Dog a banditka Bonney Cassidy má vlastní bonusovku s celkem 8 free spiny.

Během otoček zdarma se symbol hlavního hrdiny vylosované bonusovky změní na „supersymbol“, který když se srovná do výherní linie, roztáhne se přes celé válce i bez wilda.

Potenciál pro obří big winy se ještě zvyšuje, když si na začátku vylosuješ Super spiny. V těch sice dostaneš jen 5 otoček, ale se čtyřmi automaty, každý se svým banditou. Za maximální sázku 50 Kč si tak během bonusu můžeš přijít na více než 400 tisíc!
Pan Zelený: „Vydařená grafika se skvělou hudbou, to na tomhle typu her miluju. Je super, že scatter tu funguje i jako wild, takže i když nepřijde bonus, můžu se radovat s pěkný výhry.“ Pan Červený: „Bandu psanců jsem svázal lanem levou zadní a Bonney jsem mezitím pozval na skleničku. Záhy se mi za to odměnila v bonusu, když přišla v pěti kusech a radoval jsem se z 500násobku 😊.“

Mrkněte také na tohle