Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 21. 5. 2024 Recenze

Ultra Fresh: Čerstvá porce výher

Léto je za dveřmi, je čas občerstvit se porcí čerstvého ovoce s ultra čerstvými výhrami. Výrobce online automatů se při vývoji řídil pravidlem, že v jednoduchosti je krása, proto na této kasinové online hře nehledej žádné složitosti. V mašině uvidíš 3 válce se 3 symboly, 5 výherních linií a krásné výherní násobky. To je hrací automat Ultra Fresh od výrobce Endorphina.

Minimalistický design, maximální výhry

Tenhle herní automat si na nic nehraje, najdeš tady klasické ovoce v jednoduchém provedení. Za 3 třešně, citrony nebo melouny získáš krásný 8násobek sázky. Když se do řady vyrovnají 3 symboly baru, násobí se sázka x12.

Výherní řada z hvězd znamená 40násobek sázky a největší balík ti přinesou sedmičky: když ti padnou do výherní kombinace, shrábneš velice slušný násobek x150.

Dvakrát více výher

Už jsme si řekli, že mašina Ultra Fresh je jednoduchá, jednu speciální funkci ale má a bude se ti líbit! Jedná se o funkci násobitele. Pokud zaplníš celé herní pole melouny, jahodami, citrony nebo třešněmi, nejenom, že vyhraješ pěkný balík, ale navíc se ti výhra znásobí x2!
Pan Zelený: „Tenhle výherní online automat má zvláštní funkci. Z jeho citronů se mi totiž nekřiví pusa, jak jsou kyselé, ale naopak se usmívám od ucha k uchu, když mi přinesou big win.“ Pan Červený: „Jednoduchý online slot s jednoduchými pravidly i symboly, to se mi líbí. Nepotřebuju propracovanou grafiku, ale pořádné výhry, a to Ultra Fresh dokonale splňuje.“

Mrkněte také na tohle