Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 2. 8. 2023 Recenze

Tyrant King Megaways: Přijď si pro výhry dinosauřích rozměrů!

Výherní automaty z dílny iSoftbetu jsou oblíbené nejen díky široké paletě témat, ale hlavně z toho důvodu, že na nich lze vyhrát obří sumy za malé sázky. Tyrant King Megaways není výjimkou – zahraj si na chvíli na neohroženého Indiana Jonese a vytoč si luxusní násobky v tomhle akcí nabitém slotu.

Užij si nekonečné spiny a divoké respiny

Šestiválec se dvěma až sedmi symboly na jednom válci nabízí populární mechaniku Megaways, která ti poskytne až 117 649 výherních řad. Výhru poznáš snadno, stačí ti najít aspoň tři stejné symboly na třech válcích zleva podobně jako v „criss cross“ hrách. Výherní komba ti dopomůže vytvořit i horní vodorovný válec, kde se symboly posouvají zprava doleva. Na hracím automatu je skvělé hlavně to, že otočka nekončí jednou výhrou – kamenné symboly totiž popraskají a jsou nahrazeny novými, takže máš zdarma šanci na další trefy. 

Největší výhry zkasíruješ za symboly dinosaurů a páru dobrodruhů, přičemž ten s kloboukem vyplácí už ve dvou kusech, a v šestici ti nadělí solidní 50násobek. Mnohem vyšších výher se ale můžeš v základně hře dočkat za jakékoli symboly, a to díky wild respinům. Stačí, aby na každý ze čtyř prostředních válců padl T-Rex a spustí se tři respiny, během kterých na vyznačená pole padají další wildy. Dokud padají, tak se počet respinů resetuje zpět na tři až do chvíle, kdy nepadne žádný nový. S kopou wildů máš výhru na více řadách zaručenou a s trochou štěstí se může vyšplhat do nebeských výšin.
 

Free spiny s neomezeným násobitelem!

Ten pravý potenciál pro ulovení obřích násobků se odemkne v zatočeních zdarma. Najdi na prostředních čtyřech válcích 4 dinosauří vejce a nech z nich vylíhnout 10 otoček zdarma, ve kterých nejen že se herní plocha rozšíří ještě o spodní horizontální válec (takže výplatních řad může být až 200 704), ale hlavně s každou výhrou roste násobitel pro další trefy. Násobitel nemá žádné omezení, takže svoji výhru znásobíš klidně x20. Navíc i během free spinů zdarma můžeš chytit respiny s T-Rexem, a to už je pak raketa skoro zaručená. Není divu, že je maximální sázka zastropovaná na 10 Kč – i za „pětku“ tu totiž můžeš vytočit neuvěřitelných 500 000 korun! Trumfneš hráče Jardu, který si z Jurského parku odnesl víc než 15000násobek sázky?
Pan Zelený: „Automatů s takovým potenciálem v česku moc nenajdu, a ty od iSoftbetu jsou prostě bombastický. Skoro v každý hře je něco extra, co dělá slot jedinečným, a Tyrant King to potvrzuje. Jenom škoda, že si tu nemůžu koupit bonus jako v jiných peckách od tohohle providera.“ Pan Červený: „Free spiny jsou tady něco neskutečnýho. Nejlepší je, když během prvních pár toček zdarma vyroste násobitel, a pak padnou respiny s wildem. Cejtim, že ještě pár chycených bonusů a trhnu Jardův rekord 😊.“

Mrkněte také na tohle