Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 12. 1. 2024 Recenze

TurboKick: Nakopni svou výherní kariéru

Fotbalová sezóna má teď sice přestávku, ale to neznamená, že nemůžeš na fotbálku vyhrát nějakou tu kačku. Vytas na nudu červenou kartu, kopni pár penalt a vystřílej si skvělé odměny hned ve dvou bonusových hrách v novém hracím online automatu TurboKick od Apolla. Zvedneš nad hlavu trofej v podobě platinového jackpotu?

Zlatý pohár pro šampióna toček

Pětiválcový výherní automat s 11 výherními řádky nadchne hlavně fanoušky nejoblíbenějšího sportu na světě. Povedené zvukové efekty tě vtáhnou do napínavého mače raz dva a válce potažené brankovou sítí přímo vybízejí ke skórování.
 
Na zeleném pažitu zajistí skóre ve tvůj prospěch nejen symboly kopaček či dresů, ale i fotbalisti různých národností a nabuzený trenér udílejíc pokyny hráčům u postranní čáry. Největší výhry ti zajistí symbol stadionu a zlatého poháru. Ty ti v pěti kusech přihrají do kapsy 50 a 100násobek sázky, trofej pro vítěze navíc vyplácí už ve dvou. 
 
Pořádný online slot se neobejde bez wilda a správné fotbalové klání bez míče. Tvoje výherní kombinace tak doplní meruna s nápisem wild. Míče se navíc můžou kdykoli náhodně rozkutálet po hřišti a zajistit tak větší výhru!

Staň se králem penalt a získej neomezené free spiny

Fotbalové motivy nejsou tím jediným, co dělá tenhle herní automat jedinečným. Mašina má pro tebe spoustu možností, jak dojít k vytouženému vítězství. I hráče, kteří nejsou zrovna fanoušky fotbalu jistě potěší hned dvě bonusové hry.
 
První z nich se spustí, když kdekoli na válcích narazíš na tři symboly brankáře. Dostaneš tři pokusy na kopnutí penalty a princip je jednoduchý: Vyber terč, kam pencli umístíš, a když gólman pokus nechytí, vyhráváš náhodnou částku.
 
Druhý bonus potěší každého hráče, který nedá dopustit na free spiny zdarma. Tři symboly BONUS na prostředních třech válcích spustí režim neomezených volných toček. Točky zdarma skončí až ve chvíli, kdy do hry třikrát vstoupí rozhodčí a udělí dvě žluté a jednu červenou kartu. Zásah sudího tě ale nemusí nijak trápit, každá žlutá automaticky znásobí výhru v daném spinu x2, a ‚redka‘ dokonce x4!
 
Pan Zelený: „Nejsem žádnej velkej fotbalovej nadšenec, ale tahle pecka mě neskutečně chytla. Wildi skáčou sem a tam, k tomu dvě bonusovky… Co víc si přát?“ Pan Červený: „Bonusovky v TurboKicku se Apollu fakt povedly. Obzvlášť free spins jsou jako jízda na horský dráze, vždycky když od rozhodčího vyfasuju kartu, tak se nejdřív naštvu, že se blíží konec volných zatočení, ale vzápětí mě uklidní znásobená výhra 😊.“

Mrkněte také na tohle