Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 19. 1. 2024 Recenze

Turbo 27: Sešlápni plyn a dojeď si pro obří výhry!

Kolem hracího Kajot automatu Turbo 27 snad už prošel každý zkušený hráč. Jestli jsi tenhle skvělý výherní automat ještě nevyzkoušel, neváhej a roztoč jeho turbo válce na plný pecky. V tomhle online slotu si můžeš i za pár drobných vytočit pořádnou raketu, a navíc jsi už za točky od jedné koruny ve hře o nabité Kajot jackpoty!

Wild sype!

Máš chuť na ten správný old school s pořádnou dávkou ovoce, sedmiček a wildů? Online automat Turbo 27 je skvělá volba. Jednoduchý tříválcový automat nabízí 27 výplatních linií a užiješ si tu tak skvělou criss cross mechaniku, kdy k výhře potřebuješ jen najít stejný symbol na všech válcích a je jedno na jaké pozici.

Nejvíc ti nasypou sedmičky a bary, za které získáš pěkný 20 a 40násobek sázky. Nechybí ani wild, který nejenže nahrazuje chybějící symboly, ale je zároveň nejhodnotnějším znakem ve hře, za který zkasíruješ úžasný 200násobek!

Odměna za plné plátno i free spiny

I přesto, že jde o klasický jednoduchý tříválec, casino hra má určitě co nabídnout. Plné plátno jednoho symbolu vždycky udělá radost, v herním automatu Turbo 27 dokonce dvojnásobnou, a to doslova, výhra za 9 stejných symbolů se znásobí x2.
 
Hlavním trhákem slotu jsou bezesporu free spiny zdarma. K jejich získání potřebuješ na válcích složit nápis TURBO. Čeká tě bonus s deseti volnými točkami, ve kterých si bedlivě počíhej na symbol ‚R‘ na prostředním válci. Vždycky když se objeví, tvoje celková dosavadní výhra z otoček zdarma se zdvojnásobí!
 
Obrázek - Odměna za plné plátno i free spiny
Pan Zelený: „Když mám chuť si zahrát něco jednoduššího, šáhnu po jedné z oldschoolových mašin od Kajotu. Tahle ovocná klasika nikdy neomrzí, násobení plnýho plátna prostě miluju!“ Pan Červený: „V zatočení zdarma jsem tu nejednou vyhrál ohromnej balík. Klíčem k úspěchu je trefit slušnou výhru hned na začátku bonusu, pak už jen se zatajeným dechem vyhlížim ‚erko‘, který celkovou výhru násobí. Když se objeví víckrát, je to neskutečná raketa 😊.“

Mrkněte také na tohle