Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 25. 6. 2024 Recenze

Treasure Box: vybereš výhru ze všech sejfů?

Ovocný online automat Treasure Box 2 od e-gamingu už všichni praví fajnšmeři znají. A protože e-gaming je na ovocné mašiny borec, podíváme se dneska na zoubek její neméně ovocné a neméně peckovní sestřičce hracímu automatu Treasure Box.

I v této kasinové online hře zůstala jednoduchá herní mechanika, 5 válců s 10 výherními liniemi a symbol hvězd i trezorů. Rozhodně ale nečekej žádnou kopírku.

Pěkně šťavnaté výhry

Stejně jako u dvojky, ani tady nemusíš hledat žádné složitosti. Na pěti válcích se točí ovoce a přináší výhry v pěkně štědrých násobcích. Třešně dokonce odměňují už od dvou symbolů, ale z ovoce je rozhodně nejštědřejší meloun. Už ve 3 kouscích přináší velmi solidní násobek sázky x10. Za 4 melouny si odneseš 40násobek a když najdeš ve výherní linii 5 melounů, tak shrábneš 100násobek sázky a ani nebudeš polemizovat nad tím, jestli je meloun ovoce nebo zelenina.

Symbol který ale fakt chceš, je jednoznačně zlatá sedma. Stačí 3 v linii a 20násobek sázky je doma. Když srovnáš do řady 4, bavíme se o 200násobku a v plné palbě 5 kousků ti na účet připlavou kapříci v hodně násobku sázky x500.

Otevři trezor a získej big win

Stejně jako na bedně Treasure Box 2 se kromě ovoce a sedmiček po herním poli potulují i hvězdy jako mystery symboly. Na tomhle výherním automatu se můžou vyskytnout kdekoli a náhodně ti přiřadit výhru. Záleží zkrátka, jestli jsou ti hvězdy nakloněny.

Trezor je taky prvek, který znáš už z hry Treasure Box 2, ale stejně jako u hvězd, i u tohoto symbolu se funkce trochu liší. Pořád není potřeba vloupat se do banky, ale je potřeba najít trezory ve výherní linii. Pak už je to ale stejné. Otevíráš jednotlivé trezory a získáváš výhry, které najdeš uvnitř, dokud nenajdeš prázdný trezor nebo dokud je nevybereš všechny, jako správný bankovní lupič. Záleží jen na tobě a tvé intuici, jestli najdeš pořádný big win.
Pan Zelený: „Ovoce jak z reklamy a bludná hvězda jsou mí favoriti. Hodně mě baví mystery výzva, když do poslední chvíle nevím, jestli se budu radovat z winu nebo big winu.“ Pan Červený: „Na online slotu Treasure Box 2 jsem se už dávno naučil otevírat ty správné sejfy a už se těším, až pěkně podojím i tuhle verzi s naleštěným ovocíčkem.“

Mrkněte také na tohle