Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 24. 4. 2021 Recenze

Treasure Box 2: Vylupte sejfy plné zlata!

Ovocných automatů není nikdy dost. Ty od e-gamingu patří v Česku mezi nejoblíbenější, protože je dobře znáte z kamenných heren a kasin, je to zkrátka osvědčená klasika. Hra Treasure Box 2 nabízí kromě ovocné smrště i pořádnou porci napětí v bonusovce, takže se máte rozhodně na co těšit.

Opravdu štědrý pětiválec

Mechanika téhle mašiny není nijak složitá. Plejáda ovoce se točí na pěti válcích a srovnat se může do 10 výherních linií. Třešně vás potěší už ve dvou kouscích a meloun (i když je to zelenina), nadělí v pětici stonásobek sázky. Nejlukrativnějším symbolem jsou sedmy z ryzího zlata, za které shrábnete klidně i tisícinásobek. Čas od času také narazíte na hvězdy, které na rozdíl od ostatních symbolů vyplácí výhry i zprava a ze středu.

Otevírání trezorů nikdy nebylo snazší

K tomu, abyste pronikli do sejfů, nemusíte být agentem z Mission Impossible. Stačí aby se kdekoli na plátně ukázaly aspoň 3 symboly trezorů a máte vystaráno. V bezpečnostních schránkách jsou ukryté náhodné výhry v rozmezí 1 až 1000násobku vaší sázky. Vaším cílem bude odemknout co nejvíc trezorů anebo najít ten, kde se skrývá ten pravý poklad. Vybírejte ale pečlivě, když totiž narazíte na prázdný sejf, bonusovka končí. Tučné odměny ale můžou být zamčené klidně ve všech trezorech, které bonus spustily.

 
Pan Zelený: „e-gaming umí jednoduchý hry skvěle doplnit zajímavými bonusy a tady se to znovu potvrzuje. Odemykání trezorů je fakt napínavý, akorát s mým štěstím se mi vždycky povede rychle najít ten prázdný.“
 
Pan Červený: „Zelenáč zkrátka neumí hrát… To já bych se asi měl dát na dráhu lupiče, v bonusu se mi vždycky povede otevřít všechny sejfy 😊.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle