Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 15. 7. 2021 Recenze

Thunder Shields: Zvítězte v námořní bitvě a ovládněte sílu hromu a blesku

Napínavá hudba vás bleskově vtáhne do našlapaného pětiválce od iSoftBetu s úžasnou grafikou, který je plný nebojácných Vikingů, kteří přečkají i vytrvalý déšť, aby dorazili k cíli. Vítejte na palubě masivní válečné lodi. Namažte si obličej válečným vzorem,
napněte rudou plachtu a vzhůru na širé moře.

Gigantické Thorovo kladivo

Stačí vám alespoň 3 stejné symboly, abyste dosáhli parádní výhry. Spodní část výplatní tabulky obsahuje klasické symboly od 10 po A, a ty nejluxusnější symboly patří 4 členům posádky lodi třem drsným bojovníkům a zrzavé válečnici.
 
Široká nabídka bonusových funkcí a symbolů vám zajistí nepřetržitou zábavu. Wildem je Thorovo kladivo, které spustí bonusovou funkci Colossal Respin a k tomu vám nadělí jeden respin. Když vám padne wild i ve čtvrtém respinu, aktivuje se vám násobitel x2, který se s každým dalším wildem o jednu zvýší.

Mystery sekery a zlaté štíty s bonusovkou

Zkřížené sekery na štítu fungují jako Mystery symbol. V herním poli se objevují minimálně 4 a pokud se alespoň jeden z nich shoduje se symbolem v herním poli, tak se změní na stejné symboly a zajistí vám tak skvělou výhru. Během klasické hry se mohou také 3 válce proměnit v mystery symboly, které se po mystery spinu promění na stejné symboly.  
 
Nasbírejte minimálně 6 zlatých štítů s odměnami a aktivujte bonusovku Hold & Win Respins se 3 free spiny a k tomu dostanete okamžitou výhru ze zlatých štítů. Zlaté štíty zůstanou na místě a zbytek symbolů se dotáčí a když vám padne další zlatý nebo speciální štít, počet toček se resetuje a máte hned zase 3 free spiny. Výhru získáte po po vyčerpání free spinů nebo zaplnění herního pole.  Za 3 oranžové štíty s bleskem máte možnost ulovit jednu z lukrativních bouřkových cen mini, major nebo dokonce mega, která je pak přičtena k výhře.
 
Speciální štíty vám poskytnou vysoké výhry svými propracovanými bonusovými funkcemi. X2 Mutliplier vám zdvojnásobí výhry a zvýší ceny mini, major a mega. Collector sečte hodnoty ze štítů, aby mohli přistát další. Reel Boost přidá válec navíc s maximem 7 válců. Cash Boost zvýší hodnoty na štítech a Respin Boost vám přidá 1 free spin. Povede se vám ukořistit mega cenu?  
Pan Zelený: Takovou pecku od iSoftBetu jsem snad ještě nehrál. Z těch animací a hory mystery symbolů jsem úplně hotovej. Pan Červený: Thorova kladiva padají jako o závod a respinů mám pořád dostatek. Obrovské množství různých vylepšení a zvětšení herního pole až na 7 válců, to je fakt bomba!

Mrkněte také na tohle