Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 12. 1. 2024 Recenze

Super Slot Farm: Vypěstuj si sladké výhry

Strýček Donald farmu měl… Každý určitě zná tuhle písničku. Strýčka Donalda tu sice nemáme, ale za to si pro tebe provider výherních automatů Big Win připravil nový hrací automat Super Slot Farm. Vstup do idylického světa venkovského života v kasinové hře, která ti kromě napětí a adrenalinu přinese také farmářský zážitek. Vyhrň si rukávy, pust se do hraní a vypěstuj si pořádné výhry. 

Na téhle farmě je víc než dobře

To poznáš hned na první pohled. Zvířata jsou velmi dobře živená a plodiny uzrály do obrovských rozměrů. Online automat Super Slot Farm je pětiválcovým herním automatem, který ti nabídne úctyhodných 50 výherních linií a výplaty již za tři shodné symboly ve výherním řádku. A to si dokážeš představit, že se výhry sypou, jak zrní slepicím.  

U třešní, jablek, švestek, nebo dýně se výplaty pohybují spíše v nižších násobcích. Maximálně tak v pětici symbolů můžeš dosáhnout na 4násobek tvého vkladu. Za melouny a rajčata už ale dokážeš sklidit slušný balík (myslíme peníze, ne slámu 😊). Za pětici uzrálých rajčátek můžeš na kolečko naložit velmi pěkný násobek x15.

Ty nevyšší výhry ti přinesou zvířecí obyvatelé farmy. Pěkné násobky totiž nadělují už za tři shodné symboly, a za pětici své dokážou tvé konto pěkně napumpovat. Slepice ti snese násobek x20, prase ti udělá radost tučným čtyřicetinásobkem a ze stáda pěti krav nadojíš luxusní 100násobek tvého vkladu. Tyhle výhry jsou lahodné jak čerstvá smetana. 

Lidská síla nese další výhry

Žádná farma by nemohla fungovat, pokud by se o ni nestarali lidé. Na herním poli může potkat farmáře a farmářku. Zatímco farmář plní funkci wildu, tedy nahrazuje všechny symboly, kromě symbolu farmářky. Navíc pokud se ti wildy podaří spojit do výherního řádku, získáš velmi pěkné násobky. Pět farmářů v lajně ti na tvé konto zaseje luxusní 200násobek tvého vkladu.

Posledním symbolem, který jsme ještě nezmínili je symbol farmářky. Padnout ti může na kterémkoliv válci a když potkáš tři a více farmářek, tak obdržíš nejenom náhodnou výhru, ale také náhodný počet free spinů zdarma, kde budeš mít další možnost natrhat si zralé big winy. Tak honem vyraž sklízet!
Pan Zelený: „Při hraní online slotu Super Slot Farm se už nemůžu dočkat letní sezóny. Díky velkému počtu výherních linií výhry sbírám jak brambory na poli a parádně se bavím.“ Pan Červený: „Na manuální práce mě moc neužije. Ale sklízet tady big winy mě neskutečně baví. Ještě chvilku a pořídím si vlastní farmu. Slušel by mi farmářský slamák?“

Mrkněte také na tohle