Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 9. 4. 2022 Recenze

Super Reel: Spin it Hot: Ulovte jackpoty na žhavých válcích!

Grilovací sezóna sice ještě nezačala, šťavnaté výhry si ale na do běla rozžhavených válcích můžete vytočit už teď. Řeč je o novince od výrobce iSoftBet, jehož herní pecky si užijete jen u nás na Sazka Hrách!

Nechte se oslnit diamanty

Oldschoolová mašina nabízí v základu 5 válců s 20 výplatními liniemi, na kterých se točí symboly, které znáte z klasických automatů. Zatímco karetní znaky 10, J, Q, K a A vyplácí drobnější výhry, za zvonky, sedmičky a zářivé diamanty už vaše konto pěkně poskočí. Samozřejmostí je také wild symbol, který dopomáhá vytvořit co nejlepší výherní kombinace. Pravá zábava a možnost získat obří výhry je ale spojená především s horními „mini válci“, které trochu připomínají kolotoč z oblíbeného televizního pořadu z devadesátých let.

Jak se dostat ke speciálním jackpotům

Aby se aktivovalo 10 horních válců s různými částkami a jackpoty ve výši 10, 25 a 50násobku sázky, je potřeba kdekoli na plátně trefit aspoň 6 symbolů „Spin it Hot“. Za to dostanete 3 respiny, během kterých se původních 5 válců navýší také na 10 a padají na ně jen symboly Spin it Hot. Vždycky, když nějaký padne, celý válec se rozžhaví a počet respinů se resetuje zpět na 3. Jakmile vyčerpáte respiny nebo zaplníte všech 10 válců, roztočí se horní válce s odměnami. Pak shrábnete všechny ceny, které jsou na stejné úrovni s rozžhavenými válci. Hra má pro vás ale ještě jednu vychytávku navíc, a to jsou free spiny. Za 3 až 5 scatterů kdekoli na válcích jich získáte 8 až 15. Během free spinů se zvyšuje šance na chycení respinů, které jsou v bonusovce vyšperkované k dokonalosti. Jackpoty MINI, MAJOR a MEGA se totiž automaticky navýší, a to až na 250násobek za MINI, 500násobek za MAJOR a luxusní 1000násobek za MEGA!
 
Pan Zelený: „Jestli vás láká možnost vyhrát obří násobky i za menší vklady, tak je tahle pecka přímo pro vás. Za maximální sázku 50 Kč si tu můžete přijít až na 450 tisíc!“ Pan Červený: „Tenhle stroj má svý kouzlo. Nejvíc mě samozřejmě baví respiny (hlavně ty vylepšený ve free spinech). To napětí, když mám poslední respin a čekám, jestli padne další symbol Spin it Hot zkrátka miluju 😊.“

Mrkněte také na tohle