Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 27. 10. 2023 Recenze

Super Diamond Wild: Jaký násobek si vytočíš na kole štěstí?

Hrací online automat Super Diamond Wild od providera iSoftBet je v portfoliu našeho online casina už nějaký ten pátek. Za tu dobu už nejednomu hráči nadělila pořádnou výhru, a tak si i tahle starší mašina zaslouží svou recenzi. Roztoč válce téhle mašiny a uvidíš, že klasické tříválce mají stále co nabídnout.

Pětiřádková klasika

Online automat plný neonových světel je nabitý tradičními symboly, bez kterých by se snad žádný ‚simple‘ tříválec zkrátka neobešel. Třešně, citróny a melouny jsou doplněny bary, hvězdami a sedmičkami. Ty jsou nejcennějším běžným symbolem a jejich jedna řada tě odmění 5násobkem sázky. Toužíš po větších výhrách? Hledej diamanty! Neboj, nečeká tě těžká dřina v dole – diamanty se objevují na všech válcích a kromě toho, že nahrazují všechny symboly, vytvářejí výherní kombinace i samy o sobě. Jedna lajna těchhle blyštivých kamenů znásobí tvůj vklad x16!

Zaplň plátno a buď v balíku

Znáš ten pocit, když se ti dva válce zaplní jedním symbolem, ale na ten třetí jako na potvoru padne úplně něco jiného? U ostatních her bys měl smolíka, tady ale nemusíš zoufat. Válce se stejným symbolem se zamknou a dostaneš druhou šanci na výhru v podobě roztočení třetího válce. To ale není všechno, když se ti v respinu nebo v kterékoli jiné točce poštěstí zaplnit všechny válce jedním symbolem, spustí se kolo štěstí s násobiteli. Díky němu se z plného plátna budeš radovat dvojnásob, trojnásob, nebo klidně desetinásob!
Pan Zelený: „Na tomhle výherním automatu se mi mimo jiný líbí to, že mám pěkně při ruce výherní tabulku, a tak hned vím, u jakých symbolů zbystřit a s jakou výhrou můžu počítat 😊.“ Pan Červený: „Druhá šance na výhru v podobě respinu je zkrátka bomba. Když pak čekám, jestli se kolo štěstí zastaví na x10, tak jsem napnutej jak kšandy!“

Mrkněte také na tohle