Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 8. 7. 2022 Recenze

Super Amazons: Zlato skryté v divoké džungli

Studio Tech4bet si za své krátké působení na českém poli kasinových her získalo srdce mnoha hráčů. Jejich mašiny jsou jednoduché ale přesto zábavné a hráči často nabízí něco navíc. Jinak tomu není ani u novinky Super Amazons, kde si sami můžete namixovat bonusové funkce, a hru si tak vychutnáte ve čtyřech variantách!

Černý kůň nebo jaguár?

Dvacetiliniový pětiválec vás zavede do nebezpečné amazonské džungle, kde po boku půvabných domorodých bojovnic zkusíte najít zapomenutý poklad. K výhře potřebujete najít tři stejné symboly J, Q, K a A nebo aspoň dvě stejné válečnice. Ta blonďatá je nejcennější a v pěti vám nasype 45násobek sázky. Super Amazons nabízí dva různé wildy, mezi kterými si vybíráte po spuštění hry. Když se ve výherní kombinaci zjeví wild v podobě černého koně, vzepře se na zadní a zabere celý válec, čímž můžou vzniknout další výhry. Divoký jaguár zase každou výhru znásobí x2, přičemž wildy se násobí i mezi sebou, a tak se vaše výsledná výhra může znásobit až x16!

Zlato na dosah ruky

Tak, jak si vybíráte variantu wilda, tak si zvolíte i verzi bonusovky. Dáváte přednost pořádné porci free spinů? Sáhněte po zlatém štítu. Ten, když se pak objeví na libovolných pozicích na prostředních třech válcích, nadělí 10, 15, 20, 25 nebo až parádních 50 volných toček. Vysoký počet free spinů ale nemusí nutně znamenat, že to bude padat. Proto zde máte ještě možnost zvolit si jako scatter symbol zlatou helmu. Ta taky padá jen na prostředních třech válcích a spouští win spiny. Těch je sice jenom 5, ale zato máte garantováno, že v každé točce padne výhra. Během základní hry můžete mix wilda a typu bonusovky libovolně měnit vpravo nahoře nad válci nebo dole pod herní plochou, pokud hrajete na mobilu. Tahle pecka vás se svými speciálními funkcemi rozhodně nudit nebude a třeba se vám poštěstí trefit i masivní Royal jackpot, který startuje na 300 000 Kč!
 
Pan Zelený: „Napínavá muzika a neohrožený kočky uprostřed džungle. Úplně se vracím zpátky v čase, když jsem jako osmiletej seděl ráno u televize a koukal na Xenu. Tyhle válečnice mě ale bavěj daleko víc, protože si díky nim přijdu na pěkný výhry.“ Pan Červený: „Jako bonusovku si většinou vybírám free spiny, protože sázka na jistotu ve win spinech není nic pro mě. Když se mi povede pod štítem odkrejt 50 toček a k tomu mám jaguára, kterej mi znásobí výhry až x16, tak se třese celá Amazonie!“

Mrkněte také na tohle