Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 28. 10. 2021 Recenze

Sunset Hotline: Vítejte v neonovém Las Vegas!

Dnes vám představíme exkluzivní novinku neonový čtyřválec od Apolla. Milovníci jednoho z nejhranějších automatů Midnight Fruits si na této pecce určitě přijdou na své.

Výhry při západu slunce

V téhle mašině se můžete pokochat nádherným západem slunce a u toho se pěkně napakovat pořádným balíkem peněz. Čeká na vás 81 criss-cross výherních linií, kde k dosáhnutí výhry potřebujete ulovit 4 kousky stejných symbolů. K připsání výhry je potřeba, aby hráč měl na každém válci alespoň jeden stejný symbol. Velkou výhodou je, že zde nejsou pevně stanoveny výherní linie, a tak je jedno, na které pozici se symbol nachází.

Srdce nebo diamanty 

Najdete tu jak nižší symboly trojlístky, srdce, kosočtverce, citrony nebo melouny, tak i mnohem luxusnější symboly, kterými jsou oranžové sedmy a modré vybroušené diamanty, které vás odmění krásným 10násobkem sázky. Největší výhry pak získáte za čtyři kusy zářivých nápisů wild, které vám dokonce nadělí parádní 150násobek sázky. Navíc hra obsahuje speciální funkci Cash back bonus, který je náhodně aktivován po odehrání 20-50 her. Když se vám tak stane, že vaše bilance ve hře dosáhne nuly, máte možnost cashbacku, který vás takto vrátí zpět do hry.
Pan Zelený: „Pravá atmoška kasina s ovocnou klasikou, kde můžu potkat parádní výhru na každym rohu.“ Pan Červený: „Těch kombinací, které wild vytvoří je opravdu mraky. Wild mě hezky nakrmí, a navíc mám ještě šanci na cash back, který mě hned vrátí do hry!“

Mrkněte také na tohle