Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 30. 9. 2022 Recenze

Strip Bar 81: Zažij atmosféru jako v Las Vegas!

Jeden z nejoblíbenějších formátů výherních automatů se dočkal dalšího skvělého provedení. Výrobce Tech4bet nám už v mnoha hrách ukázal, že klasické mašiny umí originálně vylepšit. Přesvědčíš se o tom hned ve chvíli, kdy poprvé spustíš tuhle novinku. Užij si jedinečnou atmosféru a odnes si pořádné výhry z pecky Strip Bar 81!

Criss Cross vyplácení výher

Snad každý hráč má rád, když se výhry vyplácí stylem Criss Cross a nemusí tak hlídat, jestli symboly padly na výherní linii. Už číslo 81 v názvu hry napovídá, že Strip Bar ti tuhle super mechaniku nabídne. K výhře ti tak stačí trefit aspoň 3 stejné symboly kdekoliv na po sobě jdoucích válcích zleva. Bary, třešně, citróny, pomeranče a švestky ti přinesou spíš menší výhry, ale vínečka s melouny už jsou zajímavější a ve čtyřech vyplatí 40 a 60násobek. Jak bývá tradicí u klasických ovocných mašin, tak nejcennější symbol je sedmička, která ve čtyřech kusech zhodnotí tvoji sázku x160.

Znásob svoje výhry až x8!

Točit se kolem tyče? Nuda. Točit se na válcích? Bomba! Tohle si asi řekly tanečnice, které potkáš ve hře. Na každém válci je jiná, ale zamiluješ si je všechny. Fungují totiž jako Wild symboly, které zároveň výhru násobí. Když potkáš jednu, výhra se zdvojnásobí. Dvě slečny ve výherní kombinaci výhru zčtyřnásobí, a když se ti poštěstí a potkáš tanečnice na třech válcích, vynásobí se tvůj úlovek x8. Tyhle baby zkrátka potěší nejen tvoje oko, ale hlavně tvoje konto!
Pan Zelený: „Ovocný Criss Cross automaty mám fakt rád, protože na první dobrou vidím, jestli jsem vyhrál. I toho nejlepšího ovoce se ale člověk snadno přejí, takže je super, že tu vidím i jiný obrázky.“ Pan Červený: „Takovou přehlídku bych v automatu fakt nečekal. Jsem sice spíš na blondýny, ale když na válcích zatancují zrzka s brunetou a znásobí mi výhru x4, tak se vůbec nezlobím 😊.“

Mrkněte také na tohle