Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 10. 11. 2020 Recenze

Street Fighter II: The World Warrior Slot

Jedna z nejslavnějších bojových her historie se dočkala svého vlastního automatu! A nestojí za ním nikdo jiný než věhlasné studio NetEnt. Tuhle netradiční mašinu mají Sazka Hry v Česku navíc vůbec jako první ve své nabídce a pánové Zelený s Červeným si jsou 100% jistí, že si získá srdce nejen fanoušků videoher.

Každý zápasník má svoje kombo

Pětiválcový automat má stejné intro, jako měla původní hra a hned na jeho konci si vyberete jednoho z osmi bojovníků, za kterého budete bojovat. Vybírejte ale s rozvahou. Každá postava má totiž své speciální bojové kombo a až do konce fightu si ji nebudete moci vyměnit. Jak zachází jednotliví zápasníci se svou wild kombinací se dočtete v představení bojovníků.

Na každém z pěti válců je pět pozic, kam padají symboly karet J, Q, K a Eso a k tomu symboly dvou bojovníků, kteří stojí proti sobě. Výherní kombinace, kterou tvoří vždy shluk alespoň čtyř stejných symbolů, se po vyplacení výhry rozpraskají a na volné místo spadnou symboly nové. A kolik peněz je ve hře? Nejvíce si můžete odnést půl milionu a sázky jsou povolené od 4 do 1000 Kč.

Určitě sledujte nad válci ukazatel životů. Levá část zobrazuje životy vašeho bojovníka a ta vpravo zase životy soupeře. Symboly vašeho bojovníka jsou vítězné a škodí soupeři, naopak výherní kombinace s protivníkem ubírají zdraví vám. Za všechny „Victory“ i „Defeaty“ se ale v jednotlivých točkách sbírají WILDY a pokud jich je alespoň sedm, váš zápasník aktivuje svoje Wild kombo.

O typu bonusovky rozhodne rvačka

NetEnt je známý tím, že si ve svých hrách dává záležet na bonusových kolech a extra funkcích. Většinou je aktivují třeba tři scattery nebo se spustí náhodně. Ve Street Fighterovi je to ale jinak. Bonusovka je totiž na konci každého zápasu a rozhodne o ní výsledek rvačky.

Pokud dojdou životy dříve vám než soupeři, čeká na vašeho zápasníka kolo s názvem „Car Smash Bonus Game“. V ní si zápasník může vybít zklamání z prohry na autě, ze kterého s každým úderem vypadne nějaká výhra. Ta se pohybuje od pětinásobku do patnáctinásobku sázky.

V případě, kdy váš bojovník ale dokáže soupeře přemoct, spustí se free spiny, které se jmenují „Beat the Boss Free Spins. Tohle extra kolo má až čtyři úrovně a na vašeho hrdinu bude v každém levelu čekat jiný protivník. Počet volných otoček přitom není omezený a bonusovka trvá tak dlouho, než jeden ze zápasníků nevyhraje.

Za vítězství v první rvačce navíc získáte násobitele x2, ve druhé x3, ve třetí x5 a pokud vyhrajete i čtvrtý level, násobitel vyroste na hodnotu x10. Za výhru v poslední úrovni otoček zdarma je navíc prémie ve výši 100násobku sázky, která bonusovku roztočila.

Obrázek - O typu bonusovky rozhodne rvačka

Vyzkoušejte si novinku s bonusem!

Chápeme, že netradiční novinka může spoustu hráčů na první pohled zaskočit. Za nás je to ale opravdu podařený automat, který rozhodně stojí za to zkusit. 

A proto jsme se rozhodli, že pro vás k jejímu nasazení do nabídky Sazka Her připravíme parádní bonus. Aktivovat si ho můžete až do středy 18.11. kódem fight a přinese vám až 500 korun. 

Pan Zelený: „Street Fighter je legenda videoher a tenhle slot mu určitě ostudu nedělá. Parádní bonusový kola navíc zajistí radost i v případě prohry vašeho bojovníka. Za mě rozhodně palec nahoru.“ Pan Červený: „Tahle hra je absolutně jiná než všechno, na co jsme tady na Sazce zvyklí. Jasně, že mi chybí moje milovaný ovoce, ale výhra ve čtvrtým kole free spinů za změnu stojí!“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle