Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 11. 11. 2020 Jak hrát

Street Fighter II: Představení bojovníků

V minulém článku jsme vám představili tuto arkádovku z 90. let zakomponovanou do unikátního automatu. Nyní nadešel čas, abychom vám krátce představili jednotlivé bojovníky včetně jejich superschopností. Každému bojovníkovi se totiž ve hře načítá síla, kterou můžete vidět nad hlavou vašeho bojovníka. Jakmile se zaplní všech 7 polí v jednom spinu, váš hrdina aktivuje svoje kombo a rozháže na válce žolíky.

Dhalsim

Indický mistr jógy chce zvítězit v turnaji, aby pomohl chudým ve své rodné zemi. Po načtení energie plive na plátno oheň ve formě 3 nebo 4 WILDŮ na náhodné pozice.

Honda

Svalnatý sumo zápasník z Japonska se účastní turnaje, aby ostatním dokázal, že sumo je bojová technika, se kterou je třeba počítat. Po načtení síly nabouchá 3 WILDY na jeden z válců.

Ryu

Ryu, prvotřídní karatista a vítěz předchozího turnaje zápasníků, vypustí nabitou energii v podobě 3 WILDŮ na jeden z řádků.

Guile

Bývalý člen elitní jednotky amerického letectva se turnaje účastní, aby porazil jednoho z bossů, který zabil jeho nejlepšího kamaráda. Po nabití energie rozdá na válce dvě pečlivě mířené svislé sady po dvou WILDECH.

Zangief

Zangief je obrovský wrestler z bývalého Sovětského svazu. Jeho hlavní cíl v turnaji je zničit americké protivníky holýma rukama. WILDY na válce rozdá ve dvou vodorovných sadách.

Chun Li

Rozhodně se nenechte zmást zdánlivou křehkostí této čínské bojovnice. V ringu to totiž umí pořádně rozbalit. Ve hře uděluje 2 až 7 náhodně rozmístěných WILDŮ.

Blanka

Netvor Blanka z amazonských pralesů načerpanou energii transformuje do elektrického šoku. Na jednom z válců se následně objeví 1 až 5 symbolů WILD.

Ken

Ken je nejlepší kamarád Rya. Tito dva spolu kdysi trénovali a kromě přátelství tak mezi nimi panuje i zdravá rivalita. Ken po nabití síly vystřelí na plátno 1 až 5 WILDŮ na jeden z řádků.
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle