Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 11. 8. 2022 Recenze

Sticky Fruits: Nazrál čas na výhry!

Srpen je v plném proudu, na stromech dozrávají poslední kousky ovoce, a tak nazrál i čas představit vám další novinku ze zahrádky e-gamingu. Tahle jednoduchá mašina, ve které ale není nouze o pořádnou porci napětí, si získá srdce všech fandů ovocné klasiky.

Co všechno najdete v ovocné bedýnce?

Čtyřválec laděný do pro e-gaming typické černé a červené barvy nabízí 10 výherních linií. Na těch vám naservíruje zralé třešně, pomeranče, citróny, švestky, vínečka a melouny. Kromě ovoce zde najdete také hvězdy a zlaté sedmičky. Právě sedmičky budete chtít vidět co nejčastěji, už ve třech kusech vám totiž vyplatí 10násobek sázky, a plná linie dokonce skvělý 60násobek. Ke krásným výhrám vám dopomůže i wild symbol, který nahrazuje všechny symboly ve hře.

Každou chvíli respiny

Nudy nebo nedostatku výher se v tomhle automatu určitě bát nemusíte. S každou výherní otočkou se totiž můžete těšit na bonusovku v podobě respinu. Během něho se výherní kombinace uzamkne a proběhne dotáčení ostatních válců. V něm máte šanci na pořádnou výhru, protože se už získaná kombinace může rozšířit nebo vzniknou nové úlovky. I za nižší symboly jako jsou třešně nebo citróny si během respinu můžete napakovat kapsy!
Pan Zelený: „Staré dobré ovoce zkrátka nikdy neomrzí. Sloty s třešněma a melounama jsou v Česku pořád nejoblíbenější, a tak není divu, že e-gaming vsadil na klasiku. V jednoduchosti je síla! Pan Červený: „Tenhle mat je bomba! Díky respinům jsem neustále ve střehu, jestli se mi dotočej ty správný symboly. To napětí, když mám zamčený tři sedmičky a čekám, jestli padne čtvrtá, prostě miluju!)

Mrkněte také na tohle