Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 6. 9. 2022 Recenze

Sticky Four: Vykouzlí ti čaroděj úsměv na tváři?

Mašin od e-gamingu není nikdy dost, souhlasíš? Naše nabídka her od tohoto vývojáře se opět rozrůstá – tentokrát o zbrusu nový kousek, který připomíná karetní hry a blýská se zlatem na všechny strany. Co všechno tahle pecka nabízí?

Královská zábava

Šťastným číslem v téhle hře je čtyřka. Na čtyřech válcích narazíš na čtyři barvy karet a na čtyři karetní figury (J, Q, K a A), na kterých jsou vyobrazeni čtyři členové královského dvora. Kříže, káry, piky a srdce zde hrají roli nižších symbolů a v jedné řadě ti vynesou maximálně 4násobek sázky. Takzvané royals (nejvyšší karty) jsou zde trochu neobvykle právě ty nejcennější. Kluk s královnou ti ve čtyřech přihrajou 8násobek a král 20násobek. Eso zastupuje mocný čaroděj, který každou tvoji sázku mávnutím kouzelného proutku přemění na zlato a nasype ti parádní 60násobek.

Feature spiny

Zatoč si na tomto královském dvoře a rázem zjistíš, že se to fakt vyplatí. S každým výherním spinem tady dostaneš šanci svoji výhru krásně znásobit. Vždycky, když padne výherní kombinace, následuje feature spin se „sticky“ mechanikou. Symboly se pěkně zalepí na svých místech a probíhá dotáčení ostatních symbolů, během kterých se tvůj úlovek může rozrůst, nebo trefíš další výherní kombinace. K tomu ti dopomůže i královský štít s nápisem wild, který nahrazuje všechny symboly ve hře. Tak vyzkoušej svoje štěstí a dej v karetní partičce královský rodině pořádně na frak!
Pan Zelený: „Jednoduchá, ale efektivní hra, kde není nouze o napětí? Tohle jde e-gamingu prostě dokonale. Doporučuju si tuhle pecku zahrát na desktopu, ať pořádně vidíte na pěkně vyvedený symboly 😊. Pan Červený: „Čtyřka je moje lucky číslo a eso moje oblíbená karta (to snad všech), takže mi hned bylo jasný, že tahle hra mi přinese štěstí. A taky že jo, hned při prvním respinu čaroděj zakouzlil a zaplnil esy skoro celý plátno ♥.

Mrkněte také na tohle