Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 17. 6. 2021 Recenze

Spiñata Grande: Kolik si vykoledujete na mexických slavnostech?

Jiný kraj, jiný mrav. V NetEntu o tom vědí své, v jejich hrách se tak podíváte do nejvzdálenějších koutů světa a poznáte odlišné kultury. Rozbíjení takzvaných piñat, ze kterých padají dárky nebo sladkosti, je sice spíš záležitost dětských oslav, v dospělácké verzi se ale z těchto veselých sošek sypou peníze!

Grandiózní výhry díky kolosálním symbolům

Kromě nezaměnitelných melodií, které podtrhují celkovou atmosféru této hry, vás jako první zaujmou obří složené symboly, které mohou zabírat 2x2 nebo 3x3 pole na válcích. Takto po blocích mohou v základní hře chodit jak nízké symboly 10, J, Q, K a eso, tak zvířecí piñaty. Za plnou řadu rozzuřeného býka je výhra sice jen 15násobek, automat má ale 40 výherních linií a když se k tomu přidá obří symbol 3x3, trefy můžou nabrat kolosálních rozměrů.
 

Vytřískejte si free spiny!

Další obří symbol, který můžete na oslavě spatřit, je mini slot ve stylu jednorukého bandity. Tenhle panák se sombrerem umí být pořádně štědrý. Práskněte do něj pálkou a přesvědčte se sami. Můžou se z něj vysypat mince s okamžitou výhrou, free spiny anebo rovnou obojí! 5 volných toček dostanete za 3 hvězdy. Každá další chycená hvězda znamená extra spin navíc. V bonusovce se jako kolosální symboly objevují jen piñaty, mini slot, který může nadělit další točky, ale především jsou free spiny vylepšené o obřího wilda, který se točí na prostředních 3 válcích v bloku 3x3!
 
 
„Po všem tom ovoci je občas potřeba se zrelaxovat. Tady můžu vyhrát pěkný částky, a ještě mi k tomu zahrajou mexický trumpety 😊.“ „Není nad to si ulevit od stresu a pořádně si bouchnout do mini slotu. Pak už jenom čekám, jestli přijdou free spiny, protože z těch jde díky obřímu wildu vyždímat fakt ranec.“

Mrkněte také na tohle