Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 29. 3. 2022 Recenze

Solar God: Faraonův poklad na dosah ruky

Egyptské pyramidy už po staletí vzbuzují obdiv a zvědavost nejen archeologů po celém světě. Díky Synotu se nemusíte trmácet horkou pouští, abyste objevili jejich tajemství. Stačí zapnout novinku Solar God a jste rázem uprostřed Údolí králů, kde si kromě neopakovatelné atmosféry užijete radost z obřích výher.

Klíčem k úspěchu je skarabeus

Šestiválec pokrytý hieroglyfy nabízí 30 výplatních řad, na kterých najdete nilské kříže, Horovo oko a další symboly spjaté s egyptskou tematikou. Nejlukrativnějšími symboly jsou Tutanchamon a Kleopatra, za které si v 6 kusech odnesete 5násobek sázky. Klíčem k větším úlovkům je symbol zlatého skarabea. Není divu, že tohoto brouka považovali egypťané za posvátného – v této hře dokáže úplné zázraky. Pokaždé, když se objeví kdekoli na plátně, vybere jeden ze symbolů a promění ho ve wilda. Sám se poté taky stane wildem a pomůže vám tak vyhrát. Wild může vytvořit výherní kombinaci i sám o sobě, ale jen v 6 kusech (5násobek). Zlatý skarabeus je navíc jeden ze symbolů, který spouští free spiny.

Záplava wildů ve free spinech

Hlavním lákadlem této egyptské mašiny je bonusová hra. Ke spuštění 10 volných toček potřebujete najít pyramidu se zlatým vrcholem, která se objevuje jen na 1. válci a k němu kdekoli aspoň jednoho zlatého skarabea. Během free spinů zůstane skarabeus na válci, na kterém padl při spuštění bonusu, takže máte garantováno, že o wildy nebude nouze. Čím více skarabeů spustí bonusovku, tím lépe pro vás. Nedostanete sice víc toček, ale každým dalším skarabeem roste vaše šance na chycení plného plátna wildů. To by sice podle výherní tabulky mělo vynést 150násobek (5násobek na 30 liniích), ale faraon v této hře je natolik štědrý, že vám nadělí krásný 500násobek!
Pan Zelený: „Tohle je Egypt, jak se sluší a patří, žádná dovolená v Hurghadě 😊. Skarabeus umí potěšit i během základní hry, když přijde ve více kusech, tak se to pak po plátně wildama jenom hemží.“ Pan Červený: „Na to, že je to šestiválec, tak je tady celkem jednoduchý vyhrát free spiny. Když je spustí aspoň tři skarabeové, tak už cejtim, že to bude raketa.“

Mrkněte také na tohle