Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 31. 5. 2022 Recenze

Smiling 1Linr: Zpátky do minulosti

První hrací automaty spatřily světlo světa už v 19. století a byly to jednoduché mašinky. Na třech válcích se točily ovocné symboly a jelikož se oficiálně nesmělo hrát o peníze, hráči byli vypláceni žvýkačkami v odpovídajících příchutích. V novince od Apolla na vás samozřejmě čekají výhry v korunách, ale svojí jednoduchostí připomíná historické předchůdce.

Risk je zisk

Snad každý hráč si někdy během hry řekne „buď, anebo“ a riskne pár spinů za vyšší sázku nebo vsadí všechno na jednu barvu či linii. V této hře ani jiná možnost není – má totiž jen jednu výplatní řadu. Pro výhru je tedy potřeba chytnout některé z ovocí na prostředním řádku, pěkně v rovince. Nejvíc šťávy vymačkáte z tradičně vysokých symbolů – vínečka vynesou desetinásobek a melouny dokonce 20násobek sázky.
 

Wild má pořádně pod čepicí

Točit na jedné linii bez žádného bonusu by přece jen byla trochu nuda. O zábavu a větší šanci vyhrát se zde postará usměvavá kejklířka s čepicí. Ta nejenže funguje jako wild a nahrazuje tak všechny symboly, ale navíc se díky ní dostáváte blíž k bonusu. Vždycky, když trefíte 3 wildy na prostředním řádku, naplní se jedna část horního progress baru. Jakmile je zaplníte všechny, náhodně se vylosuje výhra s násobkem sázky, a to buď 50x, 75x nebo 100x! Skvělé je i to, že bonusovka zohlední průměrnou sázku od naplnění prvního políčka, takže nemusíte zoufat, když už ke konci hrajete za nižší sázku. Kromě toho jste s každou sázkou už od dvou korunek ve hře o pořádně nadité Apollo jackpoty. Ulovíte platinu?
 
Pan Zelený: „S jednou linií už hra snad nemůže být jednodušší, přesto ale nenudí. Když se blížím k naplnění progress baru, jsem napnutej jak kšandy!“ Pan Červený: „Ve finále je mi jedno, jestli je automat na 20, na 5 nebo na jednu jedinou výherní řadu, hlavně když to sype. Když se mi pak v bonusu vynásobí průměrná sázka x100, tak je to fakt bomba.“

Mrkněte také na tohle