Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 21. 7. 2023 Recenze

Skull Bonanza: Oslavte Den mrtvých velkolepými výhrami!

V Mexiku je Den mrtvých nejoblíbenějším a nejvýznamnějším svátkem, kdy se živí šťastně setkají s již zesnulými, aby si s nimi mohli popovídat a aby živí pro ně tolik netruchlili. Výrobce Synot si pro nás přichystal svíčkami ozdobený hrací automat Skull Bonanza plný výher, kde vám kostlivci mohou nadělit až půlmilionový Synot jackpot.

Kostlivci se na výhry už pěkně třesou

Pětiválcový výherní online automat brázdí 9 výherních linií. Nejvyšší sázka je sice 50 korun, ale maximálně jde trefit až klasických 500 000 Kč. Nejméně cenné symboly (10, J, Q, K, A) vás odmění jen malými drobky. Destilovanou tequillou začínají teprve pěkné výhry. Květina Aksamitník neboli aztécky Cempasúchil a miska s jablky to jsou středně hodnotné symboly, které byste měli sbírat, co nejvíce. Vrcholem jsou symboly kytaristy a vymóděné brunety, kde stačí k výhře chytit akorát 2 stejné symboly a v 5 symbolech na vás bude čekat parádní 100 nebo i 125násobek sázky. Wildi jsou barevní kostlivci, kteří ve velkém počtu zacvakají neuvěřitelné násobky a například v 5 kouscích skvělý 200násobek sázky.

Rodinné oltáře vás zavedou k legendárním výhrám

Uctívejte mrtvé a oltáře vám v 3 až 5 symbolech přinesou 5 až 1000násobek sázky a zároveň spustí bonusovou hru s 10 točkami zdarma. Bonusovka je výjimečná tím, že nejenomže obdržíte výhru i za scattery samotné, ale za wildy se tu dá získat až třínásobek nebo navíc až 3 zatočení zdarma, takže bonus se může pěkně protáhnout díky mnoha točkám zdarma, které vás posunou k epickým výhrám, tak nasaďte sombrero a hurá za zábavou!      
Obrázek - Rodinné oltáře vás zavedou k legendárním výhrám
Pan Zelený: „Povedená tematická hra s příjemným hudebním doprovodem. Na ty detaily se krásně dívá a hra šlape jak hodinky. Během bonusovky jsou ty efekty a ohňostroje nejlepší. Tam zažije člověk opravdu pořádnou mexickou párty!“ Pan Červený: „Nalil jsem si trochu místní kvalitní tequilly a hned to začalo sypat. Tři oltáře spustily famózní bonusovku, kterou jsem ještě nezažil. Takovejch free spinů zdarma a výher za výhrou, to bylo mega!“

Mrkněte také na tohle