Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 18. 11. 2021 Recenze

Secret Rose: Zkrotíte divoké růže?

Když se řekne Kajot, většina z nás si vybaví oldschoolové mašiny plné ovoce, zvonků a sedmiček. Tento český výrobce ale v poslední době vyrukoval s několika tematickými tituly, které zaujmou jak příjemnou grafikou, tak speciálními funkcemi. Přesvědčte se o tom ve hře Secret Rose a zjistěte, jaké to je, když máte na růžích ustláno.

Květiny, které udělají radost každému

V této dobře udržované zahradě roztočíte pět válců, na kterých se výhra může urodit na 15 výplatních řadách. Jak napovídá název hry, hlavními symboly jsou zde růže různých hodnot a barev. Červené s růžovými jsou nejcennější a za pět kusů vás odmění 40násobkem sázky. Zahradník ale v záhonech ukryl i ušlechtilé bronzové a zlaté růže. Ty bronzové fungují jako symboly wild a dopomáhají tak k výhrám. Na zlatou růži můžete narazit sice jen na prostředním válci, ale když ji najdete, tak to stojí za to. Všechny další obyčejné růže, které jsou na plátně, se můžou změnit na wildy, čímž se šance na sklizeň pěkných výher pořádně zvýší.

Znásobte své výhry ve free spinech!

Zahradníkovo tajemství, jak sklidit ty největší výhry, spočívá v bonusovce. Když trefíte 3 a více zlatých symbolů s modrým nápisem scatter kdekoliv na válcích, čekají na vás volné točky. Jestli jich bude 10, 15, 20 nebo 30 je dílem náhody, jisté je ale to, že ke každému počtu free spinů je přiřazen násobitel x2, x3, x4 nebo x6. Platí zde pravidlo, že čím méně spinů si vylosujete, tím větší bude násobitel. Nemusíte tak smutnit, když vám padne „jen“ 10 toček, s násobitelem x6 stačí kolikrát jediný vydařený spin, a máte vystaráno.
Pan Zelený: „Je vidět, že Kajot umí i jiný pecky než ty ovocný. Mohlo by se zdát, že motiv růží je spíš pro ženy, ale chlapům může vnuknout nápad, co koupit drahý polovičce za vyhraný peníze 😊.“ Pan Červený: „Originalitu vidím hlavně ve funkci se zlatou růží, která může proměnit všechny ostatní růže na wildy. Podobnou vychytávku jsem dlouho v žádný hře neviděl, takže dávám palec nahoru.“

Mrkněte také na tohle