Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 2. 8. 2022 Recenze

Sand’s Treasure: Kolik vám přivane písečná bouře?

Když se řekne Egypt, většina lidí si vybaví Saharu, pyramidy nebo dovolenou u Rudého moře. Egypt je ale také oblíbená tematika v kasinových hrách. A zkušení hráči dobře vědí, že v automatech plných egyptských božstev a skarabeů se dá přijít k pohádkovým výhrám.

Bohové nadělují!

První egyptská mašina z dílny e-gamingu nabízí 5 válců s 10 výherními liniemi. Zahrát si jí můžete už za 4 koruny a k výhře potřebujete trefit na jedné linii aspoň 3 karetní znaky 10, J, Q, K a eso, nebo 2 symboly vyšších výher. Větší úlovky zde mají na starosti bohové Anubis (šakal) a Amon (beran), Horus (sokol) a nejcennějším symbolem je bůh Ra v lidské podobě. Ten vás v pěti kusech odmění 250násobkem sázky. K výhrám vám dopomůže také zlatý skarabeus. Tento posvátný brouk plní funkci wilda a zároveň spouští bonusovku!

Brouk má cenu zlata

Skarabeus je ve hře bezesporu klíčovým symbolem, a tak není divu, že je ze zlata. Lapte 3 a více těchto brouků a otevřete si bránu k pouštnímu pokladu. Čeká na vás 10 free spinů s jednou z nejpopulárnějších mechanik. Na začátku si na kole štěstí vylosujete symbol Golden bonus. Když se pak během toček tento symbol objeví v dostatečném počtu (aspoň 3 karetní, nebo 2 vysoké symboly), roztáhne se přes celý válec a vyplatí výhru na všech 10 výherních řadách. Nejlepší je na tom to, že výhru zkasírujete i v případě, že spolu symboly nesousedí. Navíc se můžou kdykoli během bonusu objevit další skarabeové a přidat extra spiny. Trefíte plné plátno?
Pan Zelený: „Ve free spinech vždycky vyhlížím spíš nižší karetní symboly. Ty padají častěji a dost často se během 10 toček objeví plný plátno.“ Pan Červený: „Podobný hry vyžadujou velkou dávku trpělivosti, protože jsou hlavně o bonusovce. Ale to čekání se vyplatí, free spiny jsou tady zkrátka boží. Oproti Zeleňákovi vždycky doufám, že se vylosuje jeden z bohů, kterej pak padne aspoň ve čtyřech!“

Mrkněte také na tohle