Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 25. 6. 2022 Recenze

Running Joker: Doběhněte si pro fantastickou výhru!

Nabídka Tech4Bet her roste raketovým tempem a my se tak můžeme těšit z dalších ovocných automatů, u kterých se skvěle zabavíte a nemusíte řešit složitou herní mechaniku. Vymačkejte z válců maximum a s ní mi Royal jackpot, který začíná na parádních 300 000 Kč!

Roztočte ovocné válce naplno

Tříválec Running Joker obsahuje 5 výherních linií, kde za 3 identické symboly vám bude vyplacena výhra. Nižší odměny dostanete za oranžové bary, citrony, pomeranče, třešně a švestky. Zajímavější výhry trefíte za modré hrozny, melouny a zvonky. Ty úplně nejvyšší získáte za sedmičky a fialové Jokery, kde za 3 kusy lze ulovit 50 nebo dokonce i 100násobek sázky!

Chyťte utíkající Jokery

Wildem je fialový Joker, který nahradí nepotřebné symboly. Dalším speciálním symbolem je modročervený Joker, který zastupuje dalšího wilda a tento se nazývá running wild. Stačí vám dva running wildi a spustíte divoký respin a s ním i 5 roztočení třetího válce. Symboly running wildů se totiž zastaví na místě a třetí válec se při každém respinu posune o jedno pole níž. Tak kolik Jokerů se vám podaří sesbírat? 
Pan Zelený: „Joker reprezentuje klasické automaty a tady je hned dvakrát. Držim si palce na wildy pokryté válce!“ Pan Červený: „Lov na modrého running Jokera začal zhurta a skoro okamžitě mi ti dva šašci padli. Respiny mě pěkně k mému překvapení nakrmily víc, než jsem čekal. Tak se mi to líbí!“

Mrkněte také na tohle