Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 16. 1. 2021 Jackpoty

Rok Apollo jackpotů na Sazce!

Sazka Hry znovu slaví! Dneska je totiž přesně rok od chvíle, kdy jsme vůbec jako první provozovatel v Česku zapnuli jackpoty na hrách od Apolla. A jako dárek máme pro vás překvapení, které nikdo jiný u nás v nabídce nemá – bronzovou, stříbrnou a zlatou prémii doplňujeme ještě o platinovou úroveň, která vždy startuje na úchvatných 200 000 Kč.

Tisíce vyplacených jackpotů

Během prvního roku obliba jackpotů raketově rostla. A není den, kdy by neudělaly radost někomu z vás. Dohromady se nápis JACKPOT objevil na vašich obrazovkách více než 17 000krát!

Za největší štístko můžeme klidně označit hráče Jaroslava, který během jednoho týdne ulovit zlatou prémii hned dvakrát a dohromady si přišel díky jackpotům na 416 tisíc. V listopadu si parádní trefu připsal i hráč Jirka, kterému se povedlo prolomit bank v hodnotě 268 tisíc za pětikorunu. Nejvyšší sumu si ale odnesl Marek, kterému zlatý jackpot přinesl 294 837 Kč.

Výhry budou ale nyní ještě vyšší

Náhodné prémie ale budou od teď vyplácet ještě větší sumy. Sazka Hry totiž zapínají platinovou úroveň, která bude vždy začínat na úctyhodných 200 000 Kč. Hraní her na Sazce má tak další lákavou výhodu.

A co vy? Objevila se vám už u nás prémie, nebo na své štěstí stále čekáte?

Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle